Witam.
Posiadam Alfe 2.0JTS ze skrzynia selespeed. Zaczely sie dziac dziwne rzeczy mianowicie w trakcie jazdy wyrzucilo mi biegi do gory obroty dalej szly az doszlo do 5 po czym wbilo na N i auto nie chcialo jechac. Po jakims czasie znow zaczelo chodzic. W tym samym dniu stalo sie to po raz drugi lecz juz auto nie chcialo dalej jechac. Pompa slychac jak pracuje sprwadzalem ja programem Alfa OBD cisnienie na poczatku bylo okolo 40 pozniej skoczylo do 55. Bledy jakie pokazuja sie caly czas po usunieciu to P1818 oraz P1767(mikroprocesor). Prosze o jakies rady bo juz nie mam sily co do tego.. Ewentualnie gdzie znajduja sie konkretne bezpieczniki oraz przekazniki możliwe,ze cos przeoczylem. Ogolnie stalo mi sie to jak mi braklo paliwa zaraz po ruszeniu zaczely dziwnie skakac biegi pozniej ustalo i za jakis czas znowu.Czy mozliwe,ze to wina tego procesora ktory jest ukryty kolo siedzenia pasazera Magneti Marelli? Ewentualnie co jeszcze moge sprwadzic i gdzie szukac problemu. Prosze o szybką odpowiedz. Pozdrawiam Kamil