Strona 23 z 23 PierwszyPierwszy ... 1314151617181920212223
Pokaż wyniki od 221 do 230 z 230

Temat: Alfa Romeo Milano

  1. #221
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2021
    Auto
    Giulia
    Postów
    44

    Domyślnie

    Cytat Napisał Żuczek Zobacz post
    Nowa Giulia ma wejść w 2026 roku, w przyszłym roku będzie premiera elektrycznego Stelvio. Nie zgodzę się z tobą co do odgłosów silnika - dla mnie większą zaletą Tonale PHEV jest możliwość posłuchania wkręcania silnika na obroty jeśli mam na to ochotę niż nieskrępowany zasięg siecią ładowarek. Zgadzam się jednak, że cena tej wersji nie jest atrakcyjna w porównaniu do niektórych elektryków.
    O, to ciekawe. Stelvio może się obroni przez jakiś czas, ponieważ jest moda na SUVy. Giulii za to grozi zagłada...

  2. #222
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    10 2018
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    MiTo
    Postów
    243

    Domyślnie

    Nie wiem czy to do mnie przemawia

    https://www.motor1.com/photos/866845...io-renderings/

  3. #223
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2016
    Mieszka w
    Radom
    Auto
    Byłą 156 TS, GT 1.9 z wiruskiem :),jest 166 3.0 FL
    Postów
    807

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rost29 Zobacz post
    Ale przecież to nie są żadne materiały Stelantisa tylko radosna domowa twórczość jakiegoś użytkownika programu graficznego jakich masa na necie.

  4. #224
    Użytkownik Fachowiec Avatar FXX
    Dołączył
    07 2012
    Auto
    Volvo S60 D5 R-design/ Peugeot 308 T9
    Postów
    2,566

    Domyślnie

    Spokojnie, na razie jest tylko zapowiedź nowego Stelvio w 2025 Wszyscy wiemy jak się kończą zapowiedzi Alfy Romeo

  5. #225
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    02 2016
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulietta Veloce
    Postów
    72

    Domyślnie

    Cytat Napisał Interstellar Zobacz post
    No i bajki o pięknym dźwięku i jego braku - rozumiem V6 z Q .
    Przepraszam, ale dźwięk mojego 1.8 TBi nadal mi się bardzo podoba i to nie na wysokich obrotach tylko jak się podnosi z niskich, zresztą nie tylko mnie - kogo bym nie przewiózł to chwali za fajne odczucia wewnątrz. Nawet kolega swego czasu miał Audi S6 V10 i o ile do dźwięku z zewnątrz to nie miałem podejścia to wewnątrz u mnie wrażenia dużo fajniejsze (Audi dużo lepiej wyciszone, praktycznie V10 nie było słychać)

  6. #226
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2020
    Auto
    Alfa 159
    Postów
    1,036

    Domyślnie

    Cytat Napisał Żuczek Zobacz post
    Nowa Giulia ma wejść w 2026 roku, w przyszłym roku będzie premiera elektrycznego Stelvio. .
    Ma, będzie.
    Nie wiadomo czy będzie i nie wiadomo, czy ma.
    Klasyka zapowiedzi AR: założymy się, że nie będzie?

  7. #227
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    07 2020
    Auto
    Alfa Romeo 156 2,5 V6 24V 98'
    Postów
    23

    Domyślnie

    Czyli za jakąś dekadę po 4tym liftingu starej Giuli i Stelvio może się coś pojawi

  8. #228
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,308

    Domyślnie

    Cytat Napisał Molto Bene Zobacz post
    Czyli za jakąś dekadę po 4tym liftingu starej Giuli i Stelvio może się coś pojawi

    Dekada dwie trzy, bez znaczenia i tak nikt na 2 tonowe dzięki akumulatorom, jak nisko położone by nie były, kloce Alfy Romeo raczej sobie zębów nie ostrzy . Choć w sumie chyba przez te poprzednie dekady klienci zapomnieli o tym, o co chodziło kiedyś tak naprawdę w wozach AR. Dobrze że są Lotusy , Alpiny, Yarisy GR, MX 5, Caterhamy i pochodne itd.

  9. #229
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Krzyk
    Dołączył
    08 2021
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio MY21 200KM
    Postów
    463

    Domyślnie

    Widzę, że wątek o elektrykach wiecznie żywy

    Ktoś tam z Wielkopolski do Berlina dojechał i jest zadowolony. Ja też jestem zadowolony: Białystok - Berlin na jednym tankowaniu. Zatrzymywałem się tylko wtedy, gdy któreś z nas ( dzieci, źona lub ja ) miało taką potrzebę. To teraz Ty spróbuj.

    Ktoś tam o obieźyświatach - nie będę wywoływał imienia Jego nadaremno. Nie trzeba być obieżyświatem. Wystarczy mieszkać dostatecznie daleko od interesujących miejsc, żeby być skazanym na dłuższe podróże.

    Statystyki - służą według gościa, ktòrego imienia nie wymieniam nadaremno - do mówienia nam, jak mamy żyć. Bo inni tak żyją. Statystyczny Polak ma 1,5 samochodu, 1,5 żony ( albo męża ), 1,2 dziecka, 0,26 raka lub innej choroby, 16m2 kwadratowych mieszkania i 3tys zł oszczędności. Do tego przypada na niego 1 hektar ziemi z określonym MPZP. Ma też dostęp do metra ( to nic, że w Warszawie ) a w jego rodzinie musi być jakiś alkoholik. Może nawet to on sam.

    Wam już do reszty ta elektrokomuna główki zryła?

    @Milano - junior: nie powala. Ale też nie odrzuca.
    Nie chcę Tesli nawet jeśli będzie w rosso i z busso.

  10. #230
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2020
    Auto
    Alfa 159
    Postów
    1,036

    Domyślnie

    Cytat Napisał Krzyk Zobacz post
    @Milano - junior: nie powala. Ale też nie odrzuca.
    Powstało zwykłe auto, tak, jak napisałeś. Ani tak, ani siak. Zginie w tłumie podobnych mu. Tak Stellantis dopasowuje markę do swojej oferty.

Podobne wątki

  1. alfa romeo milano
    Utworzone przez emac156 w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 06-07-2009, 17:14

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory