Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 46

Temat: Chip Tuning Mito 1.4 (135KM) w Warszawie i okolcach

  1. #11
    Użytkownik Świeżak Avatar sztandar
    Dołączył
    07 2013
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Alfa Romeo MiTo 1.4 TB 155 KM
    Postów
    142

    Domyślnie

    No różnie bywa z tymi mailami jak chciałem wysondować cenę za usługę to były zakłady, które odpisywały i to szczegółowo w ciągu 10 minut, a były takie, które nie odpisywały wcale.

  2. #12
    Użytkownik Alfa i Omega
    Dołączył
    10 2009
    Mieszka w
    koło koła
    Auto
    emty
    Postów
    477

    Domyślnie

    Cytat Napisał kedziart Zobacz post
    Ja mam troszke inne zdanie, czasy troche sie zmienily i komunikacja tez. Jak ktos zacheca na stronie www do kontaktu mailowego to szanujac klienta "obrabia" sie skrzynke na biezaco. Oczywiscie moga miec kupe pracy, ale czas na obsluge klienta to podstawa bo przyjdzie moment, ze przez zaniedbanie zacznie sie cos tracic. Mi sie nie pali a w Warszawie chcialem zrobic tylko po to by dac zarobic lokalnym, jak nie chca to nie ))
    słusznie piszesz, zakłady pracy w dzisiejszych komputerowych czasach winny odpisaywać szybko i szczegółowo na zadane pytanie mailowe,
    natomiast musisz również zadać sobie pytanie czy jest ci to potrzebne (wydanie 1500) i efekt który nie do końca ugłaszcze twoje ego vel podniesie morale, jak to mówili starożytni z "dupy bata nie ukręcisz" być może lepszym i bardziej cywilizowanym rozwiązaniem będzie przyznanie sie do błędu, spojrzenie w lustro, odarcie z sentymentów, i zmiana auta na mocniejsze, z pewnością znjadziesz radość na twarzy innego fana marki, któremu taka moc wystarcza, ?

  3. #13
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    03 2014
    Auto
    Mito
    Postów
    28

    Domyślnie

    Samochod jest zony, a zmiana mapy po to by byl bardziej elastyczny na wyzszych biegach wiec nie o konie czy moje ego tu chodzi

  4. #14
    Użytkownik Alfa i Omega
    Dołączył
    10 2009
    Mieszka w
    koło koła
    Auto
    emty
    Postów
    477

    Domyślnie

    Cytat Napisał kedziart Zobacz post
    Samochod jest zony, a zmiana mapy po to by byl bardziej elastyczny na wyzszych biegach wiec nie o konie czy moje ego tu chodzi
    aaaa jak tak to przepraszam, ale w takiej sytuacji być może lepszym rozwiązaniem byłaby wymiana żony ? w takim wypadku również przyoszczędzisz 1500 i będziesz miał szanse na kolejny udany związek z inną partnerką? warto rozważyć takie posunięcie bo banan na twarzy będzie podwójny z zaoszczędzonej kasy i nowej partnerki a i znajomi będą cię częściej na party zapraszać ....
    oczywiście kwestia tylko jak w miarę bezboleśnie puścić w obieg aktualną żonę, jak ją przekonać żeby nie była chciwa przy rozstaniu?

  5. #15
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2012
    Auto
    Mito MA 135@175
    Postów
    173

    Domyślnie

    Cytat Napisał kedziart Zobacz post
    Samochod jest zony, a zmiana mapy po to by byl bardziej elastyczny na wyzszych biegach wiec nie o konie czy moje ego tu chodzi
    Pomijając zaczepki jjokocha, które nie pasują do tematu jak wygląda dalsza sprawa wirusa? Odpisał ktoś jeszcze?

  6. #16
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    03 2014
    Auto
    Mito
    Postów
    28

    Domyślnie

    Na razie tylko pisalem z kreatorem, komunikacja znaczaco sie poprawila wymienilismy jeszcze 3 maile. Pisali, ze zrobili 15 takch silnikow i DNA nie modyfikuja jaks konkretnie i dziala ponoc tak samo tyle, ze mniejsze roznice sie czuje miedzy ustawieniami.
    Nie wiem czy mozna DNA modyfikowac "pod widzimisie" ze np. A po staremu, N moc pelna ze starego D (135KM i 206 Nm) ALE gaz mniej czuly a D to JUZ max. Oni tak przynajmniej nie robia (nie wiem czy ktos robi?)

    Na zaczepki pana jjokocha nie ma co reagowac bo widac kazdy z nas co innego wynosi z domu...

  7. #17
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2012
    Auto
    Mito MA 135@175
    Postów
    173

    Domyślnie

    Przeglądałem modyfikacje firmy Unitronic i jest tam fiat, który w trybie N spala najmniej paliwa, w D jest zrobiony na ostro. Jeżeli w fiacie tak się da, to tym bardziej alfie.
    Nie wiem ile w tym prawdy ale z paroma osobami rozmawiałem o firmie Unitronic i każdy mi ją odradza. Ponoć jakieś dziwnie linie kodu, niby moc jest a auto nie jedzie. Nie wiem co o tym sądzić bo w sumie żadnych konkretów nie podali.
    Na profilu FB z Cinsoft widać, że też robili program dla fiata z MA.
    Pytanie gdzie oddać auto? Znajomy poleca mi Cinsoft. Zawirusował tam 2 alfy ale to były diesle.

  8. #18
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    01 2012
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulietta 1.4T MA Distinctive 2011 - kasacja :( ---> Giulietta 2013 170@215KM Sport + Premium
    Postów
    41

    Domyślnie

    Ja Ci polecam Unitronic. Sam u nich robiłem swoja Alfe i jestem zadowolony. Pozatym współpracują z ASO Carserwis i Twardowski i maja duże doświadczenie z Alfami.
    Sent from my RM-821_eu_poland_360 using Tapatalk

  9. #19
    Użytkownik Ogier
    Dołączył
    06 2012
    Auto
    Giulietta 1.4 MA TCT
    Postów
    176

    Domyślnie

    Cytat Napisał chicco Zobacz post
    Ja Ci polecam Unitronic. Sam u nich robiłem swoja Alfe i jestem zadowolony. Pozatym współpracują z ASO Carserwis i Twardowski i maja duże doświadczenie z Alfami.
    Sent from my RM-821_eu_poland_360 using Tapatalk
    Z twojej stopki wynika, że masz ze 170 zrobine 215, jakie przeróbki poza mapami musiałeś zrobić by osiągnąć tak zacny wynik? podaj też proszę orientacyjny koszt. Dzięki.

  10. #20
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    03 2014
    Auto
    Mito
    Postów
    28

    Domyślnie

    O w koncu jakis konkret!
    Napisz chicco jakies szczegoly, bo moze sie skusze na wymiane turbiny, ic, wydechu i dopiero chipa?

Podobne wątki

  1. [MiTo] Silniki do MiTo 120KM, 135KM...
    Utworzone przez coupe8 w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 45
    Ostatni post / autor: 11-09-2018, 08:12
  2. Chip tuning Mito JTD
    Utworzone przez Dymo w dziale Tuning mechaniczny
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 13-03-2017, 14:43
  3. [MiTo] Alfa mito 1.4 multiair 105km chip tuning
    Utworzone przez bery53 w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 13-06-2014, 18:11
  4. Chip tuning w Warszawie
    Utworzone przez RAQ w dziale Tuning mechaniczny
    Odpowiedzi: 78
    Ostatni post / autor: 20-07-2010, 22:15

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory