Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: czujnik biegu wstecznego

  1. #1
    bizum
    Gość

    Domyślnie czujnik biegu wstecznego

    Witam
    podejzewam awarie czujnika biegu wstecznego, gdyz caly czas pala sie swiatla cofania.

    Czy ktos moze powiedziec w ktorym miejscu jest ten czujnik? Z eLerna nie potrafie wywnioskowac gdzie on sie znajduje

    Pozdrawiam

  2. #2
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    Rybnik
    Auto
    Alfa 166 2.5V6 była; Alfa Gtv 2.0 TS 2001
    Postów
    1,035

    Domyślnie

    Było setki razy na forum,
    wyłącznik światła wstecznego jest na górze skrzyni biegów zaraz obok mechanizmu wybieraka, przychodzi złącze z dwoma przewodami.

  3. #3
    bizum
    Gość

    Domyślnie

    A jakiś pomysł czemu ciągle się światła świeca? Była przetarta wiązka w gumowym łączniku przy klapie bagażnika ale wszystko połatałem i już nie robi zwarcia.

  4. #4
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    Rybnik
    Auto
    Postów
    1,035

    Domyślnie

    Kolego odłącz wtyczkę z wyłącznika wstecznego na skrzyni biegów:
    jeśli światła zgasną - to masz przyczynę, uszkodzony wyłącznik,
    jeśli dalej się świecą to jest zwarcie na przewodach.

Podobne wątki

  1. wybijanie biegu wstecznego
    Utworzone przez Adrik w dziale GT
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 10-02-2015, 16:55
  2. Brak biegu wstecznego - selespeed
    Utworzone przez jaro1984 w dziale 147
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 12-07-2014, 19:25
  3. Sygnał biegu wstecznego
    Utworzone przez Kyokushin w dziale GT
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 30-04-2013, 14:45
  4. [146] Czujnik biegu wstecznego
    Utworzone przez michalalfa146 w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 13-04-2010, 12:22
  5. [155] Brak wstecznego biegu
    Utworzone przez 75andrew155 w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 26-10-2009, 00:10

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •
Amortyzatory