Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: co jest z podświetlaniem przy otwartych drzwiach

  1. #1
    Dariush
    Gość

    Domyślnie co jest z podświetlaniem przy otwartych drzwiach

    Witam wszystkich mam pytanko co jest grane z gdy otwieram drzwi nie zapalają mi sie lampki w podsufitce i drzwiach może to bezpiecznik ale gdzie go szukać? a może to coś innego zupełnie ktoś wie...ktoś miał podobny problem?

  2. #2
    djgolab
    Gość

    Domyślnie

    Ja miałem ten problem. U mnie razem z oświetleniem spodu drzwi nie zapalało się też oświetlenie wewnętrzne. Winę za to ponosi czarny przekaźnik znajdujący się ściance środkowej po prawo od nóg kierowcy, albo po lewo od nóg pasażera. Łatwiej się dostać moim zdaniem od pasażera. Odkręcasz śrubkę na końcu osłonki obszytej skórą, wyciągasz tą osłonkę i zobaczysz 3 przekaźniki, żółty, zielony i czarny. Sprawdź czy nie mają zapachu spalenizny.

  3. #3
    Dariush
    Gość

    Domyślnie

    dzięki dokładnie o to mi chodziło...jeszcze jak tylko możesz powiedzieć jest to jakiś specjalny przekaźnik o specjalnym symbolu czy powinienem go dostać raczej wszędzie w każdym sklepie

  4. #4
    Użytkownik Ogier Avatar kaczo
    Dołączył
    02 2010
    Mieszka w
    Nowa Dęba / Kraków
    Auto
    była 156 1.8Ts jest 166 2.5 V6
    Postów
    198

    Domyślnie

    szukaj raczej z rozbitów albo aso. z tego co pamiętam djgołemb kupował z rozbieraka, a kostaka jest chyba koloru zielonego, ale nie jestem pewien. On Ci powie dokładniej ;]
    pozdro

  5. #5
    djgolab
    Gość

    Domyślnie

    Kostka jest koloru czarnego (albo ciemno szarego), przekaźnik ma oznaczenia A727. Jak chcesz to kupisz w ASO, ale to wydatek pewnie koło 300zł. Ja kupiłem z anglika rozbieranego, dałem 50zł za przekaźnik i 10zł za gniazdo tego przekaźnika. Radzę Ci zaglądnąć tam przed kupnem, bo możesz razem z przekaźnikiem mieć spalone gniazdo - u mnie się stopiło. Najłatwiej dostać się od nóg pasażera, ściągasz tą osłonę o której pisałem i widzisz taką metalową blachę, z dwoma nogami przykręconymi u dołu. Na tej blasze są 3 przekaźniki, żółty, zielony i winowajca czarny. Odkręć sobie tą blachę, trzyma się na 2 śrubach chyba 12, wtedy sobie łatwo tym manewrujesz. Zobacz po wyciągnięciu czarnego przekaźnika, czy to gniazdo jest dobre, jak pisałem u mnie było spalone. Powodzenia

Podobne wątki

  1. Rączki przy drzwiach
    Utworzone przez Ultrasonic w dziale Kosmetyka
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 15-03-2021, 11:58
  2. Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 24-11-2015, 20:20
  3. Komunikat o otwartych drzwiach
    Utworzone przez lukkoz w dziale GT
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 13-01-2014, 20:57
  4. brak oświetlenia kabiny przy otwartych drzwiach
    Utworzone przez lukas1983 w dziale 156
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 18-12-2011, 23:37

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory