Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Temat: Zakup auta

  1. #1
    bodzio_piotr
    Gość

    Domyślnie Zakup auta

    Witam. mam pytanie odnośnie Ar 166. Stoi u mnie w okolicach w komisie taka sobie.
    Alfa Romeo 166 JTD Skóra Xenon Navi Bezwypadkowa 2.4 diesel 2004r. proszę znawców o wypowiedzenie się na jej temat. Kierownica wygląda na wytartą, ciekawe z ilu skręcona na te 150 tyś. km. Pozdrawiam

  2. #2
    ViP Świeżak Avatar Wodzu33
    Dołączył
    04 2008
    Mieszka w
    Suwałki
    Auto
    AR 164 '98 2.0TS 8v
    Postów
    136

    Domyślnie

    Myślę, że przebieg dużo wiekszy patrząc po pedałach. U mnie jest 142kkm i gumy wyglądają prawie jak nowe. Poszukałbym innej sztuki, w tej cenie napewno znajdziesz.

  3. #3
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    07 2008
    Mieszka w
    Gdynia
    Auto
    Lancer, Giulia quadrifoglio
    Postów
    1,256

    Domyślnie

    Masz blisko to sie umow na jazde, zabierz do aso na przeglad. Co my tu z paru zdjec powiemy? Ze super a moze ze zlom, bez przesady. Jestes zainteresowany sprawdzaj, nie umiesz sam, zabierz mechanika

  4. #4
    Kayrol
    Gość

    Domyślnie

    rzeczywiscie pedał sprzęgła jest przetarty, co nie mówi nic o przebiegu - Jak by ktoś chciał to ukryc to by kupił gume na pedał. Skórka wygląda na zdrową, kierownica nie jest obtarta, ogólnie ładny. Ale to tylko magia zdjęć... musisz pojechac, zobaczyc, dotknąc i się przejechac. Zapros kogos z forum kto mieszka blisko ciebie.

  5. #5
    Tfaruk
    Gość

    Domyślnie

    Przy takiej cenie samochodu wydatek paru stówek na ASO wydaje mi się oczywisty - ze zdjęć to tylko można sobie gdybać. Auto jest z Francji i raczej trudno, żeby nie miało żadnych "zadrapań", a na zdjęciach lakier wygląda perfekcyjnie - przyjrzał bym się temu....

  6. #6
    bodzio_piotr
    Gość

    Domyślnie

    Właśnie na żywo to on jest dopiero wycackany, jakby dopiero co z fabryki wyszedł. Kumpel go widział w komisie i znalazł mi ofertę na internecie. I sam powiedział że na zdjęciach kiepsko wyszła. A w realu wypas.
    A Czy z wyposażenia jej coś brakuje?? czy ma wszystko.
    A druga sprawa nie dowiedziałem się co do poduszek powietrznych, tutaj pisze że jest x0, możliwe że literówka, może miało być 8.
    Dzięki za podpowiedzi.
    Do ASO to na pewno podjadę na sprawdzenie.
    A co do mechaników to rzadko który zna się na AR. Mam inny model i boją się nawet dotknąć a co dopiero coś zrobić

  7. #7
    77alfisti
    Gość

    Domyślnie

    możesz zerknąć na tą stronę www.superalfa.pl, komis w częstochowie, sprowadzają same Alfy i mają ciekawe oferty

  8. #8
    alficzka Ferra
    Gość

    Domyślnie

    www.superalfa.pl Alfa Romeo Fiat. Szukasz auta dla Siebie zadzwon Czestochowa 696 60 40 40 www.superalfa.pl ja bym polecal przyjrzec sie tej sztuce,brałem u tych panów i moge polecic.

  9. #9
    Alfor.GTA
    Gość

    Domyślnie

    Przebiegu bym się nie czepiał, kierownica wyglada na ten przebieg - pamietaj że to skóra i ma ona większą skłonnośc do polerki niż zwykła, zaś gumy były wymieniane.
    Martwi mnie wyglad foteli, podłokietników. Niebywale idealny stan.
    Sam ma skórę i mam mniejszy przebieg a tak fajnie nie wyglada Na fotkach nie widac całości fotela ale przy tym przebiegu nie unkinine są przetarcia na wyskokości bioder, zwłaszcza fotel kierowcy, spowodowane paskiem przy spodniach - chyba zę właścicelem był makler więc bedziesz miał odbite szelki na plecach - to taki dowcipas
    Ale tak powaznie - stan tapicerki jest mozno zastanawiający - na ile mozna to stwierdzic z fotek.
    Komora silnika moze tak wygladac jesli ma pelna historie w ASO i mechanik był pedantem lub auto jest po francuskiej kompieli, o których swego czasu było głośno w niektórych rejonach Francji . Jakoś bezwypadkowośc tego auta jest dla mnie pod znakiem zapytania. Jesli tak jest to ktoś sie na pracował w przygotowanie tego auta.
    Warto sprawdzić co się dzieje między wykładziną a podłogą, grubosc lakieru - wówczas moze dostaniesz odpowiedź. Obowiazkowo musisz sprawdzic sinik - sprawdz go na niskich i wysokich obrotach, dus go nadbiegiem to powinno wylapać bledy i wyslac na kompa, przewaznie sondy. Problem takiej diagnozy jest tym trudnijszy jak dawno zostały pokasowane błedy z kompa, wowczas mogą one wystąpić dopiero po przebiegu 100-300km a czasami i wiecej.
    Auto warte zainteresowania ale wymaga doswiadczonego mechanika. Udanych alfołowów.

  10. #10
    bodzio_piotr
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał alficzka Ferra Zobacz post
    www.superalfa.pl Alfa Romeo Fiat. Szukasz auta dla Siebie zadzwon Czestochowa 696 60 40 40 www.superalfa.pl ja bym polecal przyjrzec sie tej sztuce,brałem u tych panów i moge polecic.
    Tą alfę widziałem na automoto. Ale czy ten przebieg jest prawdziwy, strasznie niski i czy czasem lifting nie był w 2004 roku, chyba że pod koniec 2003r. Do tego automat. czy w alfach były automaty sellespeed czy zwykłe. Jak się sprawuje zmiana biegów, szybko czy wolno. Opowiedźcie coś na temat automatu. Szukam trochę nowszej alfy niż 2003-2004 i musi być silnik 2.4 JTD 175 KM, chyba nie robili wersji 200 KM w 166, dopiero w AR 159 taki jest. kwota nie jest wyznaczona do 50 tyś. Jak będzie coś lepszego i pewnego można dołożyć. Znajomy w holandi ma jakieś AR 166 na oku dla mnie ale cena Euro mnie powala;/

Podobne wątki

  1. Trudy wybór - zakup auta
    Utworzone przez patryyyk w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 10-12-2013, 17:11
  2. [159] Zakup auta - wątpliwości
    Utworzone przez Complexity w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 31-03-2012, 15:07
  3. Zakup pierwszego auta
    Utworzone przez Pfourul w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 56
    Ostatni post / autor: 14-05-2010, 07:05

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory