Wiem że to nie temat o Alfach ale dotyczy on małego Bartusia, syna naszego klubowego kolegi Dominika z Podhala. Bartuś już przy urodzeniu miał komplikacje a teraz ma niedosłuch na obydwa uszka i dlatego chcemy mu, naszemu małemu Alfaholikowi, pomóc w tej trudnej chorobie zbierając pieniążki na aparaty słuchowe. Osoby zainteresowane pomocą zapraszam na jego wydarzenie na FB https://www.facebook.com/events/183181765418459/ a dla tych którzy nie mają FB a byli by zainteresowani pomocą cytuję cały tekst z jego wydarzenia:

Witam Wszystkich
Chciałbym was strasznie Prosić o Pomoc dla mojego wspaniałego Syna, ale najpierw przedstawię wam w skrócie całą historie.
26.04.2013 roku urodził mi się najwspanialszy syn na świecie, niestety z jakże wielkimi problemami. Nasz mały skarb urodził się z ciężką zamartwicą urodzeniową, miał jeden punk w skali Ap-garda., nie oddychał, nie ruszał się, po prostu był martwy, dzięki Lekarzom po 3 minutach reanimacji udało się przywrócić mojemu maleństwu funkcje życiowe. Został Natychmiast przewieziony na intensywną Terapię do Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Prokocimiu gdzie przechodził Hipotermie żeby nie miał uszkodzeń w mózgu. lekarzem na mówili że dziecko prawdopodobnie będzie jak roślinka, ale my wierzyliśmy że tak się nie stanie. Nasz Bartuś Bardzo szybko doszedł do siebie po 2 tyg wyszliśmy ze szpitala jakże szczęśliwi że nasze maleństwo żyje i nie ma żadnych uszkodzeń. Jednak cały czas nie do końca wychodziło mu badania słuchu ale ładnie reagował na wszystko jest pogodny i radosny. Dnia 27.06.2016 r. byliśmy na kolejnych badaniu słuchu wykonywane metodą Bera w szpitalu w Lublinie. Jak się okazało nasze dziecko ma niedosłuch na obydwa uszka 40- 50 db i 50-60 db. Jest to dla nas już chyba gwóźdź do trumny... Nasz Bartek potrzebuje 2 aparty słuchowe. Koszt tych aparatów wynosi 16 tys złotych.
Dlatego zwracam się o Pomoc i o wsparcie finansowe dla naszego syna. Sami nie damy rady.
Poniżej Podaje numer Konta 77 1050 1474 1000 0090 6922 9335 w tytule Bardzo proszę o wpisywanie "POMOC DLA BARTUSIA" Adres jaki należy wpisać to:
Dominik Matys ul. Środkowa 106 34-405 Białka Tatrzańska.
Dziękujemy wszystkim za Pomoc., Pomóżcie nam aby nasz Syn Prawidłowo się rozwijał.
Dziękujemy
Bartuś, Ania i Dominik

Wszystkich Alfaholików z Małopolski oraz z innych regionów proszę w imieniu Bartusia o pomoc Niech nie łączy nas tylko Alfa ale w tak trudnych chwilach pokażmy że dla jednego z nas też potrafimy się zmobilizować i pomóc małemu Alfaholikowi Bartusiowi