Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Temat: Uderzenie w tył - warsztat w Warszawie

  1. #1
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    03 2017
    Auto
    159 TBi
    Postów
    35

    Domyślnie Uderzenie w tył - warsztat w Warszawie

    Cześć, niezbyt długo nacieszyłem się alfą doprowadzoną do stanu w którym nie trzeba w niej nic robić


    Jest ktoś w stanie polecić dobry warsztat blacharsko-lakierniczy w Warszawie lub okolicach? Mam do wymiany zderzak, klapę, pas tylny, a podłoga bagażnika jest delikatnie pogięta. Wydech do prostowania.

    A może jakimś cudem ktoś zna kogoś kto ma do sprzedania wyżej wymienione elementy w kolorze Nero Cabonio 876?

  2. #2
    Użytkownik Znawca Avatar bobby
    Dołączył
    10 2014
    Auto
    Franny 159 2.4 JTDm 06'
    Postów
    1,216

    Domyślnie

    Nowych zderzaków chyba już nie dostaniesz.
    Jeśli to było najechanie na tył to równie dobrze możesz oddać do ASO i załatwiać bezgotówkowo. Niech się sprawca martwi.

  3. #3
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    03 2017
    Auto
    159 TBi
    Postów
    35

    Domyślnie

    Tak, mogę oddać od ASO, ale dostałem wycenę na 8500zl odszkodowania i obudził się we mnie Janusz biznesu - rozważam zrobienie tego budżetowo na używanych częściach. Na allegro mogę je dostać nawet w moim w kolorze.

  4. #4
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    11 2014
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Będzie VW :(
    Postów
    76

    Domyślnie

    Jeśli chcesz zrobić porządnie to ja robiłem tu:

    FIAT AUTO-OSTROBRAMSKA ZBIGNIEW SKRZYNECKI
    OSTROBRAMSKA 38A
    04-193 WARSZAWA
    http://www.auto-ostrobramska.fiat.pl...ctwo-0-21.html

    Robiłem tam na początku tego roku wymianę tylnego zderzaka uwaga: na nowy z malowaniem pod kolor nadwozia + zaczepy. Zarysowany zderzak powstał w wyniku draśnięcia innego kierowcę na stacji benzynowej przy małej prędkości, zrobione w pełni bezgotówkowo z OC sprawcy. Nowe zderzaki do 159 to białe kruki, czekałem aż uda im się ściągnąć nówkę z 3 miesiące a to i tak dobry czas. Jeśli chcesz zrobić na nowych, oryginalnych częściach to polecam dać im pełnomocnictwo i nie bawić się w wyceny ubezpieczalni.

  5. #5
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    03 2017
    Auto
    159 TBi
    Postów
    35

    Domyślnie

    Dzięki za rady. Muszę to jeszcze przemyśleć, ale czekanie na nowy zderzak tyle czasu nie zachęca. Szczególnie, że na allegro mam używkę za grosze w moim kolorze.

    Pytanie - czy ktoś orientuje się czy po lifcie były jakieś zmiany w zderzaku, pasie tylnym? Bo rozumiem, że klapa jest inna - w mojej poliftowej mam przycisk a wcześniej nie było. Kolejne pytanie - czy kolory 876 i 876b to jest to samo?

    Pozdrawiam

  6. #6
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    11 2014
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Będzie VW :(
    Postów
    76

    Domyślnie

    Cytat Napisał sixsix Zobacz post
    Dzięki za rady. Muszę to jeszcze przemyśleć, ale czekanie na nowy zderzak tyle czasu nie zachęca. Szczególnie, że na allegro mam używkę za grosze w moim kolorze.

    Pytanie - czy ktoś orientuje się czy po lifcie były jakieś zmiany w zderzaku, pasie tylnym? Bo rozumiem, że klapa jest inna - w mojej poliftowej mam przycisk a wcześniej nie było. Kolejne pytanie - czy kolory 876 i 876b to jest to samo?

    Pozdrawiam
    Ja się nawet nie zastanawiałem, chciałem naprawić wizualne paskudztwo na zderzaku, które mnie męczyło na codzień, a kupując używkę po wielu kilometrach przebiegu nie wiesz do końca co kupisz - chyba, że obejrzysz na żywo przed zakupem. Oczywiście decyzja należy do Ciebie bo widzę, że masz więcej do roboty niż jedynie elementy wizualne.

  7. #7
    Użytkownik Znawca Avatar kowal78
    Dołączył
    04 2013
    Mieszka w
    100lica
    Auto
    AR 159 Q-tronic 2009
    Postów
    1,329

    Domyślnie

    Zderzak, klapa wszystko jest takie same w przed jak i po lifcie. Wiele osób w przed liftach dokładało sobie przecież otwieranie klapy ze "znaczka". Z częściami pod kolor często bywa tak że przyjeżdżają podrapane z odpryśniętym lakierem na rantach itd. Oczywiście naprawa na używkach jak najbardziej tak, ale nie bawiłbym się w części "pod kolor". Ja robiłem firmowe w
    http://www.auto-schubert.pl/ Bardzo profesjonalne podejście. Robią również naprawy bezgotówkowe , nie ma z tym problemu. Mało tego jeśli robisz z OC sprawcy to pamiętaj że należy się tobie samochód zastępczy. Jeśli masz samochód który po kolizji nie nadaje się do jazdy to już od tego momentu, jeśli jednak szkoda nie wpływa na możliwość poruszania to od momentu oddania go do naprawy. I nie ma znaczenia że dostałeś od nich już gotówkę.

  8. #8
    Użytkownik Świeżak Avatar MadSkillz
    Dołączył
    11 2015
    Mieszka w
    Siedlce
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 jtdm 150KM
    Postów
    177

    Domyślnie

    Miałem podobną sytuację, strzał w tył, sedan 159, do wymiany zderzak pas tył i błotnik prawy tylny, robione bezgotówkowo właśnie w autoostrobramska skrzynecki - na aucie uczyli chyba uczniaków, tak spierdolo..go auta nigdy nie widziałem, zle poskładane, krzywo, niechlujnie, porysowali lakier w innym miejscu, pobrudzili tapicerke klejem do szyb, do niczego sie nie chcieli przyznac, szczegóły nie podokrercane do końca, materiałowe jakies podbicia obicia nie powklejane, szyba tylna krzywo wklejona, sam wszystko poprawiałem, kolor lakieru róznił sie w chu..j, auto do lakierowania i podkładowania słabo zabezpieczone - masa drobniutkich szarych kropeczek z podkładu na elementach nie malowanych, próbowali robic polerke to porobili hologramy wiec sam oczywiscie zrobiłem tą polerke...chcieli mi wmówic ze hologramy na lakierze bezbarwnym zejda po kilku myciach..i tak oddali auto. Wszystko ładnie pieknie do czasu podpisania pełnomocnictwa. Zderzak tył oczywiście nowy ale czas oczekiwania był 3 miesiące, a mówili 3 tygodnie. NIKOMU NIE POLECAM TYCH PARTACZY, TO CO ZROBILI MI Z AUTEM TO TRAGEDIA. nikomu nie polecam tego zakładu. jest takie powiedzenie''jak chcesz zepsuc historie auta to idz do aso.

    a jak ktos nie wierzy - zapraszam, dokumenty i zdjęcia auta po odbiorze z autoostrobramska do wglądu. zeby nikt nigdy nie dał sie nabrać na ich usługi.
    Ostatnio edytowane przez MadSkillz ; 12-12-2017 o 21:09

  9. #9
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    11 2014
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Będzie VW :(
    Postów
    76

    Domyślnie

    Cytat Napisał MadSkillz Zobacz post
    Miałem podobną sytuację, strzał w tył, sedan 159, do wymiany zderzak pas tył i błotnik prawy tylny, robione bezgotówkowo właśnie w autoostrobramska skrzynecki - na aucie uczyli chyba uczniaków, tak spierdolo..go auta nigdy nie widziałem, zle poskładane, krzywo, niechlujnie, porysowali lakier w innym miejscu, pobrudzili tapicerke klejem do szyb, do niczego sie nie chcieli przyznac, szczegóły nie podokrercane do końca, materiałowe jakies podbicia obicia nie powklejane, szyba tylna krzywo wklejona, sam wszystko poprawiałem, kolor lakieru róznił sie w chu..j, auto do lakierowania i podkładowania słabo zabezpieczone - masa drobniutkich szarych kropeczek z podkładu na elementach nie malowanych, próbowali robic polerke to porobili hologramy wiec sam oczywiscie zrobiłem tą polerke...chcieli mi wmówic ze hologramy na lakierze bezbarwnym zejda po kilku myciach..i tak oddali auto. Wszystko ładnie pieknie do czasu podpisania pełnomocnictwa. Zderzak tył oczywiście nowy ale czas oczekiwania był 3 miesiące, a mówili 3 tygodnie. NIKOMU NIE POLECAM TYCH PARTACZY, TO CO ZROBILI MI Z AUTEM TO TRAGEDIA. nikomu nie polecam tego zakładu. jest takie powiedzenie''jak chcesz zepsuc historie auta to idz do aso.

    a jak ktos nie wierzy - zapraszam, dokumenty i zdjęcia auta po odbiorze z autoostrobramska do wglądu. zeby nikt nigdy nie dał sie nabrać na ich usługi.
    A to musiałeś źle trafić albo ja miałem szczęście Dokładnie obejrzałem odbierane auto i nie było się do czego przyczepić - tylko tyle, że miałem sam zderzak wymieniany.

  10. #10
    Użytkownik Znawca Avatar bobby
    Dołączył
    10 2014
    Auto
    Franny 159 2.4 JTDm 06'
    Postów
    1,216

    Domyślnie

    [MENTION=66000]MadSkillz[/MENTION], polskie ASO Alfy to chyba czysta poezja, myslalem ze tylko w moim miescie są tacy zdolni.
    Tak btw. Nie jezdziles kiedys jakąs Hondą? Moze zbieznosc nickow, ale cos kojarze z civicklubu albo innego forum.



    Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
    ... large brakes, turbos, alu rims, aero…everything large as if there was something small to compensate for.

Podobne wątki

  1. Polecany warsztat w Warszawie
    Utworzone przez Piotr AR 159 w dziale Mazowieckie
    Odpowiedzi: 67
    Ostatni post / autor: 17-05-2024, 11:15
  2. [159] wymiana rozrzadu 2.2 benzyna - koszt i jaki warsztat wybrac w Warszawie?
    Utworzone przez zgadnij w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 11-04-2017, 16:27
  3. Zakup 156 V6 - warsztat do sprawdzenia w Warszawie
    Utworzone przez JaroAR w dziale Mazowieckie
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 23-03-2014, 14:58
  4. Uderzenie w krawężnik
    Utworzone przez beriba w dziale 147
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 16-03-2013, 19:44
  5. [146] uderzenie w kraweznik
    Utworzone przez idclip w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 19-07-2010, 17:41

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory