Strona 8 z 15 PierwszyPierwszy 123456789101112131415 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 146

Temat: Giulia Sportwagon...?

  1. #71
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar 145Q
    Dołączył
    03 2008
    Mieszka w
    Piotrków Trybunalski/Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD M-Jet 2004
    Postów
    735

    Domyślnie

    To jest przede wszystkim bardzo mądra opcja

    Edit:

    Wczoraj Wam pisałem, że nie ma logiki w produkcji SW to nikt mi nie chciał uwierzyć

  2. #72
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    10,041

    Domyślnie

    wiemy, stad ta dyskusja teraz

  3. #73
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    09 2013
    Auto
    AR
    Postów
    29

    Domyślnie

    Cytat Napisał mks Zobacz post
    a ja jestem ciekaw jak wypadnie stelvio na żywo bo jest to bardzo fajna opcja to nie jest typowy suv o aparycji i aerodynamice budki telefonicznej
    Nie jest?
    https://www.youtube.com/watch?v=y-gXagtvgSk
    Jak dla mnie wygląda równie krowiasto jak wszystkie inne SUVy. Taki kolejny pędzący hipopotam na drodze, no ale co kto lubi o gustach się w końcu nie dyskutuje. W każdym razie jeśli to ma być zamiennik dla kombi to czas umierać, bo gdzie mu tam do proporcji Giulii
    http://st.motortrend.com/uploads/sit...iulia-side.jpg
    żeby chociaż zrobili wersję liftback... też czekałem na SW, no trudno...

  4. #74
    Użytkownik Znawca Avatar Archi
    Dołączył
    12 2010
    Mieszka w
    Gliwice/Knurów
    Auto
    była GT 3.2 V6 Q2
    Postów
    1,193

    Domyślnie

    W ostatnim motorze 6/2017 przy Stelvio First Edition jako konkurentów podano BMW X4 oraz Jaguara F-Pace dodając info, że stanowi on nieomal 1/3 sprzedaży marki w Europie, a także PORSCHE Macan - z uwagą, że to najlepiej sprzedający się model tej marki na świecie (40% ogólnych dostaw w 2016 r.).

    Z tej perspektywy, mimo zawodu wielu potencjalnych odbiorców SW (zwłaszcza po sukcesie tych wersji w modelach 156 i 159) należało się tego spodziewać.
    Alfa Romeo Nel Cuore

  5. #75
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2016
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    Giulietta 1.4 MA 170, Toyota GT86
    Postów
    96

    Domyślnie

    Cytat Napisał marines Zobacz post
    Jak dla mnie wygląda równie krowiasto jak wszystkie inne SUVy. Taki kolejny pędzący hipopotam na drodze, no ale co kto lubi o gustach się w końcu nie dyskutuje. W każdym razie jeśli to ma być zamiennik dla kombi to czas umierać, bo gdzie mu tam do proporcji Giulii
    http://st.motortrend.com/uploads/sit...iulia-side.jpg
    żeby chociaż zrobili wersję liftback... też czekałem na SW, no trudno...
    Dobrze powiedziane.. strasznie krowiasta i nie rozumiem dlaczego miałaby zastąpić SW... ale też nie wiem dlaczego ludzie kupują SUV'y. Ehh.. a już mysłałem że kupie Giulie... tylko że sedan jest dla mnie nie praktyczny i pozostaje tylko BMW 3 Touring 330i .

  6. #76
    Użytkownik Znawca Avatar azar
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce, Giulietta 1.4
    Postów
    1,716

    Domyślnie

    Ehh Mi też nie leży to Stelvio :/ Najgorszy jest bok tyłu. Jakiś taki trochę jak "ghetto ass" ale może dlatego na amerykańskim rynku będzie się podobał

    Nie rozumiem tez tej mody na SUV. Jeszcze żeby te samochody były pojemniejsze w środku ale czasem maja nawet mniejszy bagażnik niż dobrze zaprojektowany sedan. Do miasta się nie nadaje bo trzeba mieć 15 kamer żeby zaparkować bo widoczność i wyczucie odległości jest jak czołgu. W trasę to opór powietrza jest porównywalny do ciągnika siodłowego. Przez co jest szum, który trzeba wygłuszyć. Wygłuszenie waży więc robi się wielka krowa która z trudem wchodzi w zakręty. Trzeba tam dać przynajmniej 250KM żeby to jakoś jechało. Potem to trzeba zatankować. W teren się nie nadaje. Jedyne zalety to chyba prześwit do miasta na krawężniki ale przeważnie dają tam niskoprofilówki więc atakowanie krawężników też średnio może się skończyć. W dodatku jak ktoś atakuje takie krawężniki to przeważnie nie jest to legalne miejsce do parkowania. W bezpieczeństwie nie ma żadnych różnic. Chyba tylko efekt psychiczny tu działa, że mam coś większego, modnego, droższego i patrzę z góry na inne samochody. Jedno co jest wygodniejsze to wsiadanie.

  7. #77
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Butch
    Dołączył
    09 2014
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    AR 159 SW 1.75 tbi, AR MiTo 1.4 TB 155 KM
    Postów
    737

    Domyślnie

    ja też nie rozumiem mody na SUV-y, jak i wielu innych za którymi większość społeczeństwa podąża. Dla mnie brak SW to tragedia, bardzo na nią liczyłem, a jakby poszła jeszcze bardziej w stronę Shooting-Brake'a to już bym w ogóle nerkę sprzedawał

  8. #78
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar khazar
    Dołączył
    10 2015
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    159 SW 1.9 JTDm 8V
    Postów
    691

    Domyślnie

    Przecież macie do wyboru mnóstwo kombii w tej klasie i są to naprawdę fajne samochody. Wydaje mi się, że piszecie aby pisać. Gdybyście mieli kupić, zrobilibyście to, a tak to tylko piszecie. "Eeee ja bym kupił, gdyby... " - Gówno prawda, gdybyście mieli kupić jeździlibyście po salonach, sprawdzali ofertę konkurencji i po prostu kupilibyście. A tak to sobie bajdurzycie, fantazjując o samochodach, których nie ma.

    Przepraszam za post, ale śmieszne to się robi.

  9. #79
    Użytkownik Znawca Avatar azar
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce, Giulietta 1.4
    Postów
    1,716

    Domyślnie

    Spoko ja już kupiłem

    Uważam jednak, że powinno być kombi bo SUV to co innego.

  10. #80
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    07 2009
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    Alfa Romeo 156 2.0JTS; Ford Fiesta ST 3D 200KM, Fiat 500X, była Alfa Romeo Mito i Vespa125
    Postów
    607

    Domyślnie

    Będzie kombi jak dynamika sprzedaży Gulii spadnie. Klient ma kupić teraz sedana, a za 3 lata kombi.

Podobne wątki

  1. giulia
    Utworzone przez gibson w dziale Zachodniopomorskie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 10-08-2016, 08:23
  2. Alfa Romeo Giulia Sportwagon / następca 159 SW
    Utworzone przez Tuti w dziale Inne modele, historyczne i prototypy
    Odpowiedzi: 36
    Ostatni post / autor: 24-03-2010, 20:34
  3. Alfa Giulia
    Utworzone przez Emenems w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-11-2008, 18:31

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory