Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 34

Temat: alufelgi AR 156 1.9 JTD 16V

  1. #21
    stelman
    Gość

    Domyślnie

    dzięki za adres stronki. najprawdopodobniej zdecyduję się na takie alufelgi: Felgi aluminiowe MAK CORSA ICE 7.0x16, 5x98

  2. #22
    adamodg
    Gość

    Domyślnie

    na foto jest ok - ale widziałes je w rozmiarze 16 " ? bo pewnie będzie troche inny wygląd ( krótsze szprychy )

    właśnie znalazłem foto 156 na felgach z linku który podawałem wyżej
    Alfa Romeo 156 2.4 JTD 20V M-JET 175KM GIUGAR, 2004r., 2389cm3, 175KM - otoMoto

    a te z linku z allegro koszt. 1800 z oponami Felgi aluminiowe Alfa Romeo 5x98 17" 225/45 (550506844) - motoAllegro ( warto zadzwonic do sprzedawcy i potargować bo juz kolejny raz nie sprzedał - ja bym zaproponował mu 1400 i ciekawe jaka będzie reakcja)
    a ty xza same fele chcesz dać 1460 więc ...
    Ostatnio edytowane przez adamodg ; 22-02-2009 o 00:00

  3. #23
    stelman
    Gość

    Domyślnie

    adamodg - te felgi w rozmiarze 16 cali myślę. że nie będą źle wyglądały. w sumie na zdjęciu nie wiadomo jaki jest rozmiar. a co do tego linku to pisałem do sprzedawcy czy orientuje się czy będą pasowały do AR 156, jaki jest stan i DOT opon oraz jaki jest stan felg - i cisza :-(

    a te MAKi podobno nie są złe... i wygląd mają taki o jaki mi chodzi... pozdrawiam D-G

  4. #24
    madagaskar
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał stelman Zobacz post
    a czy takie byłyby lepsze ?
    L741 MB 16'' 5X98 ALFA CITROEN PEUGEOT FELGI (556767973) - motoAllegro
    i czy pasowałyby na nie opony 205/55 ? pozdrawiam :-)

    to taki rozmiar jak ja bym chcial... mysle, ze mozna zaryzykowac i nie bedzie problemu z obcieraniem o rozne elementy nadwozia. Opony standard 205/55 beda wysmienite, tylko sugeruje przy ich wyborze wybrac modele majace ranty zabezpieczajace.

    Daj znac jak zrealizujesz palny, chetnie zobacze fotke jak wygladaja na alfie

  5. #25
    stelman
    Gość

    Domyślnie

    MADAGASKAR a spójrz na te felgi: Felgi aluminiowe MAK CORSA ICE 7.0x16, 5x98

  6. #26
    madagaskar
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał stelman Zobacz post
    MADAGASKAR a spójrz na te felgi: Felgi aluminiowe MAK CORSA ICE 7.0x16, 5x98
    no... wysmienity wzor chociaz dla mnie do ciemnego lakieru wolalbym jasne malowanie, do srebrnego bylyby super

    te maja szerokosc 7 cali, wiec przy ET 35 beda pasowac na 100%

  7. #27
    stelman
    Gość

    Domyślnie

    ET=35 więc pewnie będą dobre
    ja mam bordową Alficzkę (kolor117 rosso siena w metaliku) i czuję, że będą super wyglądały bo kolega ma podobne i robią wrażenie
    fotki zamieszczę jak tylko będę miał te felgi (niestety czas oczekiwania na nie to ok. 5-6 tygodni czyli na początku kwietnia powinny już być na Alficzce) pozdrawiam

  8. #28
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar alces1
    Dołączył
    07 2007
    Mieszka w
    Żegocina
    Auto
    AR 159 JTDm Ti, AR Giulietta Sport, AR Spider 3.0 V6
    Postów
    6,673

    Domyślnie

    Mnie jakos do stylu AR te felgi nie do konca pasuja, a jesli bedzie to 16" to juz z pewnoscia bym sie na nie zdecydowal. Oczywiscie kwestia gustu, ja jednak przerabialem na swojej Alfie felgi 16" i felgi 17" - roznica jest wrecz kolosalna (oczywiscie mowimy w tej chwili o aspektach czysto estetycznych).
    Wydaje mi sie, ze rada kol. Adamodg jest jak najbardziej trafiona. Ponadto masz oryginalne felgi Alfa Romeo. Mimo, ze mnie jakos tuning Alfy Romeo nie przeszkadza (w ramach rozsadku oczywiscie), to jednak felgi powinny byc sygnowane przez AR, tym bardziej, ze jest w czym wybierac, bo jest kilka fajnych wzorow, ktore odealnie pasuja do tego samochodu.
    Jednak jak napisalem powyzej - kwestia gustu, zasobnosci portfela itp.
    Pozdrawiam.
    - Rafal

    Sprzedam naklejki: koniczynki QV 3D
    http://www.forum.alfaholicy.org/pozo..._dostepne.html

  9. #29
    Kamy_Yk
    Gość

    Domyślnie

    Witam
    zna ktoś ten model felg ? Znalazem je ostatnio na allegro i zastanawiam sie czy ich nie założyć do swojej 156.
    Parametry: ROZMIAR: 16"x 6,5" ; ROZSTAW SZPILEK: 5X98 ; ET: 40 ; OTWÓR CENTRALNY: 58,1
    Będą pasować do 156?

  10. #30
    stelman
    Gość

    Domyślnie

    ALCES1 - wiem, że 17" ładniej by się prezentowały i ze względów wizualnych prezentowałyby się dużo ładniej niż 16" ale biorę niestety pod uwagę stan naszych dróg i kwestii zawieszenia
    tak więc 16" na Polskę będzie musiało mi wystarczyć lecz może kiedyś w przyszłości gdy będę w posiadaniu AR 159 na pewno zainwestuję w 17". dziękuję za rady i pozdrawiam !!!

Podobne wątki

  1. alufelgi
    Utworzone przez 0405leszek w dziale 147
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 28-02-2011, 10:32
  2. [155] Alufelgi
    Utworzone przez vtunerek w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 22-11-2010, 16:48

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory