Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30

Temat: [156] Lampy Deyline ala Audi A5 w naszych Alfach -Ciekawe rozwiązanie

  1. #21
    obserwator737
    Gość

    Domyślnie

    pewnie że tak w China certyfikat dostaniesz na cokolwiek sobie zamarzysz pod warunkiem
    że przedsiębiorca widzi $$$

  2. #22
    Użytkownik Romeo Avatar andro34
    Dołączył
    12 2007
    Mieszka w
    Płońsk-holandia
    Auto
    Alfa Romeo 156 1,9 JTD 2005r i AR 147 JTDm 2005r.
    Postów
    1,235

    Domyślnie

    a o jakości chińskich wyrobów można by poematy pisać...
    tandeta,tandeta i jeszcze raz tandeta!


    moja druga ulubienica...

  3. #23
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar kamko25
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    dolny śląsk
    Auto
    Alfa Romeo 166 2.4 JTDm 20v 2006r. Distinctive. Była 156 SW 2.4 Jtd 10v 2002r
    Postów
    446

    Domyślnie

    A co wy się tak czepiacie tych Chin.Przecież wszyscy wiemy że w chinach produkuje się wszystko-od totalnego badziewia,do super markowych produktów.Nie jest więc obiektywne dla mnie stwierdzenie że lampy są do dupy bo są robione w chinach.Popatrzcie dookoła: na swoje ubranie,telefon,sprzęt RTV AGD itp itd większość tego jest wyprodukowana w chinach.Niedaleko mnie jest zakład który szyje naturalną skóre do Porsze i co powie ktoś w niemczech że porsze skóra w porsze jest do dupy bo szyją ją w bolesławcu w polsce.Nie wiemy nawet ile elementów w naszych alfach jest wyprodukowane w chinach, ale łatwo poddaje się ocenie lampy dlatego że właśnie z tamtąd pochodzą.A był ktoś z was w chinach??widzieliście jak te lampy robią??? ma ktoś z was te lampy zamocowane u siebie w alfie??? NO WŁASNIE.Łatwo się dywaguje na temat czegoś czego się nie posiada.

    Osobiście wolę kupić lampy z chin z chińką homolgacją niż dać je do przeróbki jakiemuś domorosłemu czarownikowi,który tu podetnie,tam podegnie,tam na ślinę podklei i mamy soczewę jak oryginał.

  4. #24
    Superjahu007
    Gość

    Domyślnie

    kamko25 coś się tak uniósł .Ty chyba sam nie wierzysz w te homologację ... Bo prawda jest taka że te wszystkie chińskie homologacje wiesz do czego się nadają ? Nie neguję tego że produkuje tam wielu markowych producentów. Produkują w sprawdzonych i kontrolowanych fabrykach zgodnie z europejskimi normami.

    Jak już nabędziesz te lampy lub ktokolwiek inny niech wrzuci fotki na forum jak one świecą . A ja wtedy podrzucę foty przerobionych na allegro na soczewki oryginalnych lamp Alfa Romeo z pseudo ksenonami . Pasuje ?

    No i nie zapomnijcie o skanie homologacji - bardzo ważne . Bo w razie wypadku lipa ...
    Ostatnio edytowane przez Superjahu007 ; 24-03-2009 o 21:19

  5. #25
    Użytkownik Rowerzysta Avatar bosniak_sg
    Dołączył
    09 2007
    Mieszka w
    Nowy Sącz
    Auto
    2.0 JTS GT Selespeed 08r
    Postów
    402

    Domyślnie

    Cytat Napisał Superjahu007 Zobacz post
    kamko25 coś się tak uniósł .Ty chyba sam nie wierzysz w te homologację ... Bo prawda jest taka że te wszystkie chińskie homologacje wiesz do czego się nadają ? Nie neguję tego że produkuje tam wielu markowych producentów. Produkują w sprawdzonych i kontrolowanych fabrykach zgodnie z europejskimi normami.

    Jak już nabędziesz te lampy lub ktokolwiek inny niech wrzuci fotki na forum jak one świecą . A ja wtedy podrzucę foty przerobionych na allegro na soczewki oryginalnych lamp Alfa Romeo z pseudo ksenonami . Pasuje ?

    No i nie zapomnijcie o skanie homologacji - bardzo ważne . Bo w razie wypadku lipa ...
    A Ty masz przy sobie skan homologacji na swoje lampy, albo np. na pasy bezpieczeństwa??


    Druga sprawa to taka, że tylko Ty lub kilku tobie podobnych "szaleńców" uważa, że jego przerobione w piwnicy na kolanie lampy wraz z made in china Xksenonami są rewela bo wywaliłeś na to z 6 stówek, więc choćby świeciło po koronach drzew, to i tak twoje jest the best, taka mentalność narodu.

    ---------- Post dodany o godzinie 10:59 ---------- Poprzedzający go post został napisany o godzinie 10:46 ----------

    Cytat Napisał kamko25 Zobacz post
    A co wy się tak czepiacie tych Chin.Przecież wszyscy wiemy że w chinach produkuje się wszystko-od totalnego badziewia,do super markowych produktów.Nie jest więc obiektywne dla mnie stwierdzenie że lampy są do dupy bo są robione w chinach.Popatrzcie dookoła: na swoje ubranie,telefon,sprzęt RTV AGD itp itd większość tego jest wyprodukowana w chinach.Niedaleko mnie jest zakład który szyje naturalną skóre do Porsze i co powie ktoś w niemczech że porsze skóra w porsze jest do dupy bo szyją ją w bolesławcu w polsce.Nie wiemy nawet ile elementów w naszych alfach jest wyprodukowane w chinach, ale łatwo poddaje się ocenie lampy dlatego że właśnie z tamtąd pochodzą.A był ktoś z was w chinach??widzieliście jak te lampy robią??? ma ktoś z was te lampy zamocowane u siebie w alfie??? NO WŁASNIE.Łatwo się dywaguje na temat czegoś czego się nie posiada.

    Osobiście wolę kupić lampy z chin z chińką homolgacją niż dać je do przeróbki jakiemuś domorosłemu czarownikowi,który tu podetnie,tam podegnie,tam na ślinę podklei i mamy soczewę jak oryginał.
    Popieram Cię w pełnej rozciągłości, niektórym wara wisi, że wywalili na pseudo przeróbki po 6-7 stówek, a tu nagle bach na allegro po 1200 piękny komplecik, nóweczka z homologacją (jaka by nie była najważniejsze, że misiek z białą czapką się nie przywali), więc co najlepiej nawymyslać, że china, że to, że tamto, a jak zobaczy na swoje kondomy to się okaże że własną kobietkę posuwa w made in china he he polskie matołki.
    Dopiero co poniektórym szczęka opadnie jak się okaże że to coś jest naprawde dobre, ma gwarancję i na lato stanieje np. do 1000 zł he he
    Ostatnio edytowane przez bosniak_sg ; 25-03-2009 o 10:51 Powód: bez powodu

  6. #26
    norbiwolow
    Gość

    Domyślnie

    ostro powiedziane ale prawdziwe :/ tyle że z tymi przeróbkami to przesadziłeś cenowo - mnie moja przeróbka jak dojdzie do konca kosztować bedzie :
    lampy od vectry c z soczewkami ( urwane uchwyty) dawca soczewek - szt 2 - 60 zł
    czarny spray mat termo - 14 zł
    benzyna ekstrakcyjna - 2 zł
    papiery ścierne wodne - 10 zł
    silikon do sklejenia lamp - 10 zł

    czyli suma : 96 zł - zdolności manualne bezcenne

  7. #27
    Użytkownik Rowerzysta Avatar bosniak_sg
    Dołączył
    09 2007
    Mieszka w
    Nowy Sącz
    Auto
    2.0 JTS GT Selespeed 08r
    Postów
    402

    Domyślnie

    Cytat Napisał norbiwolow Zobacz post
    ostro powiedziane ale prawdziwe :/ tyle że z tymi przeróbkami to przesadziłeś cenowo - mnie moja przeróbka jak dojdzie do konca kosztować bedzie :
    lampy od vectry c z soczewkami ( urwane uchwyty) dawca soczewek - szt 2 - 60 zł
    czarny spray mat termo - 14 zł
    benzyna ekstrakcyjna - 2 zł
    papiery ścierne wodne - 10 zł
    silikon do sklejenia lamp - 10 zł

    czyli suma : 96 zł - zdolności manualne bezcenne
    No tak kolego, ale nie każdy ma takie zdolności manualne jak Ty, przeciętny szaraczek da mechanikowi co najmniej 50 zł za demontaz i montaz lamp z powrotem, 480 zł chłopu na allegro za przeróbke, 100 za przesylke ubezpieczona w te i wewte, no i na diagnostyke potem te cudeńka wyregulować za powiedzmy 20, co nam razem daje jedyne 650 zeta. Dobrze liczę, jak nie to mnie poprawcie.

    A że mocno wcześniej powiedziane, no trudno czasami tak trzeba, to może dotrze do co poniektórych.

  8. #28
    norbiwolow
    Gość

    Domyślnie

    i znowu masz rację ale jest Nas ( andro34 i inni )kilku co potrafią pogrzebać przy bellach i czepią z tego satysfakcję połączoną z oszczędnościa portwela.
    Co do tych lamp z allegro - może jakby kosztowały 400 zł pewnie za rok tyle beda za nie wołac - pamietam jak hid xenon kosztował 600 zł a teraz za 150 kupisz
    nowość - zbija sie szybko dużą kase na napaleńcach a potem konkurencja wymusza obniżki cen

    aha co do chłopa z allegro - od przeróbek - może i usługa ok - ale podejscie do klienta - no comments !!! - ja osobiście bym nie skorzystał nawet jakby mi kasa w portwelu zalegała

  9. #29
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Belfer
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    Chwilowo: 156 GTA Q2, 159 TBI, Lancia Phedra FL, 147 2.0 3D, RAV4 04' i GT JTD
    Postów
    7,543

    Domyślnie

    Ja osobiście tych lamp bym nie założył głównie ze względu na ich pochodzenie i cenę. Wygląd kwestia gustu, ale też nie ukrywam, że ktoś lekko przesadził ubijając w środek tyle bajerów. Jednakże chciałem przypomnieć poniektórym, że lampa ma w pierwszej kolejność świecić a potem ewentualnie zdobić, podobnie, jak i radio ma grać a nie oświetlać całe auto i drogę za nim plus jeszcze wspomagać podryw panienek spod remizy... Co do jakości i skuteczności tych lamp jestem sceptycznie nastawiony a podobne produkty z Chin mam na co dzień prawie pod nosem, ponieważ znajduje się w moim mieście firma, która konfekcjonuje i rozprowadza części samochodowe (w tym lampy) pod niemiecką marką z wszelkimi homologacjami i atestami nadawanymi jak leci... Efekty tego procederu chyba nie muszę nikomu naświetlać, więc nawiązując do tematu świateł, radził bym się zastanowić i zainwestować w coś innego.
    Ostatnio edytowane przez Belfer ; 25-03-2009 o 17:48

  10. #30
    Użytkownik Rowerzysta Avatar bosniak_sg
    Dołączył
    09 2007
    Mieszka w
    Nowy Sącz
    Auto
    2.0 JTS GT Selespeed 08r
    Postów
    402

    Domyślnie

    Nie obrażaj Japończyków, kraj kwitnącej wiśni to Japonia, a nie chiny.

Podobne wątki

  1. ciemnie szyby w naszych alfach
    Utworzone przez b.pawelek w dziale Styling - Body Kit
    Odpowiedzi: 267
    Ostatni post / autor: 02-02-2018, 21:06
  2. Lampy Dayline a'la Audi
    Utworzone przez Taśalfa w dziale 156
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 03-06-2015, 07:18

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory