Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28

Temat: ŻYCZENIA DO MIKOŁAJA DO SPEŁNIENIA NA SPOCIE 14.12.08 W KRK

  1. #21
    TOMAS 156
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał showtime
    TOMAS 156, widze ze musimy sie zakolegować bo moja Bella na wiosne zazyczyla sobie nowe kapcioszki
    Hehe nie ma problemu...

  2. #22
    ViP Romeo Avatar puotek
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Rybnik
    Auto
    156FL Q2
    Postów
    1,090

    Domyślnie

    Cytat Napisał TOMAS 156
    Jeżeli ktos potrzebuje... Felgi, opony, akumulatory,łancuchy,śruby zwykłe czy tez zabezpieczajace,wycieraczki, co tam jeszcze hmmm... Prostowanie felg, serwis klimatyzacji czy tez zbieznosci to prosze zgłosic sie na spociku... Pozdrawiam.. :wink:
    Dobrze wiedzieć :-) wiosna tuż tuż, a te 15 licho wygladaja ;p

  3. #23
    ViP Alfa i Omega Avatar Lopezius
    Dołączył
    07 2007
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Auto
    156 SW 1,9 JTD
    Postów
    387

    Domyślnie

    Cytat Napisał TOMAS 156
    Jeżeli ktos potrzebuje... Felgi, opony, akumulatory,łancuchy,śruby zwykłe czy tez zabezpieczajace,wycieraczki, co tam jeszcze hmmm... Prostowanie felg, serwis klimatyzacji czy tez zbieznosci to prosze zgłosic sie na spociku... Pozdrawiam.. :wink:
    Jeśli masz oryginalne Alfowskie 14"-stki 4X98 (oczywiście komplet) w rozsądnej cenie , na zbyciu, to będziemy musieli porozmawiać .

    O alusy chodzi oczywiście, jak w prośbie do Mikołaja, bo znając życie to mu się do wora nie zmieszczą i powie że zapomniał albo co innego wymyśli :?
    Była: 145 - 1,3 Boxer
    Jest: 156 - 1,9 JTD SW

  4. #24
    Użytkownik Romeo Avatar Gopcio
    Dołączył
    10 2007
    Mieszka w
    Dąbrowa Górnicza
    Auto
    Alfa Romeo 147 1,9 JTD 115KM 2002r
    Postów
    841

    Domyślnie

    Cytat Napisał wojtek7551
    A ja poprosze o oryginalne śruby alfowskie(te długie) do alusek 15-stek bo dzisiaj koło mnie wyprzedziło ale na szczęście jechałem tylko 50 km/h. Jakby się dało to 16 szt. poproszę bo jakiś debil( czyt. poprzedni właściciel) powymieniał na krótkie. Z góry dziękuje, pozdrawiam.
    hehe juz sobie wyobrazam jaka mine miales a tak przy okazji to ktore kolo ??? i fes sciaga ??
    Było AR 145 Boxer 1,6 ---> Blu Inca AR 147 JTD 1,9 115KM +

  5. #25
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    09 2008
    Mieszka w
    Mikluszowice
    Auto
    Była Alfa Romeo 146 2.0 TS, jest Fiat Bravo II Sport
    Postów
    68

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gopcio
    wojtek7551 napisał/a:
    A ja poprosze o oryginalne śruby alfowskie(te długie) do alusek 15-stek bo dzisiaj koło mnie wyprzedziło ale na szczęście jechałem tylko 50 km/h. Jakby się dało to 16 szt. poproszę bo jakiś debil( czyt. poprzedni właściciel) powymieniał na krótkie. Z góry dziękuje, pozdrawiam.
    hehe juz sobie wyobrazam jaka mine miales a tak przy okazji to ktore kolo ??? i fes sciaga ??
    _________________
    Autko śmiga normalnie Na "szczęście" poszło prawe przednie. Poleciało do rowu i nikt z naprzeciwka nie oberwał. A jak sobie pomyślę, że dzień wcześniej leciałem ponad 150 km/h bo troszkę mi się spieszyło...Także Mikołaju dziękuje za prezent I ukaraj tego złodziejaszka co się dobierał do moich alusek Pozdrawiam
    " Alfa Romeo (...) to styl życia, niezwykle oryginalny sposób pojmowania pojazdu silnikowego. Coś, czego nie da się zdefiniować.”- bez komentarza.

  6. #26
    showtime
    Gość

    Domyślnie

    Jak tam smyczka dla mnie ? znalazl ktos ?

  7. #27
    Alfalotnik
    Gość

    Domyślnie

    Ja rowniez chcialbym dostac smyczke do kluczy

  8. #28
    Hanys Romeo Avatar Adam$72
    Dołączył
    12 2007
    Mieszka w
    SI
    Auto
    sztrucel 156 2.4TDI , FZS 600
    Postów
    851

    Domyślnie

    Ze 2 cysterny ropy by sie przydały.Albo nie.Lepiej 3 DD

Podobne wątki

  1. [Giulietta] Życzenia
    Utworzone przez julka w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 28-12-2011, 20:49

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory