Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 123456789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 82

Temat: Zakup 156 GTA

  1. #21
    BiG_G
    Gość

    Domyślnie

    to superalfa jest już spalona totalnie na tle wszystkich klubów AR.

    Z kumplem ostatnio szukaliśmy auta, z mocnym silnikiem i z dobrym prowadzeniem, przez chwile próbowałem nakłonić go na GTA ale wybór padł Focusa ST i okazał się to wybór pierwszorzędny, trwałość zawieszenia bez dwóch zdań na korzyść Focusa ale i także właściwości jezdne na tym zawiasie chyba są lepsze od GTA silnik t5 z volvo rewelacja przedział momentu dostępnego od 1600 do 4000 zawstydzimy nie jednego naszpikowanego grubym momentem turbodiesla!

  2. #22
    Piciu
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał BiG_G Zobacz post
    ale wybór padł Focusa ST
    A nie boisz się, że zardzewieje szybciej, niż GTA? Niestety Fordy mają ostatnio słabe zabezpieczenia antykorozyjne, nie wiem, czy w ogóle cynkują całą karoserię.
    Co do samego ST, to rzeczywiście "hot-hatch" pełną gębą i ta korozja to chyba jedyne zmartwienie. Znam przynajmniej dwie Foki II, które miały ten problem z tylną klapą i dolną częścią drzwi
    Pozdro!
    Piciu
    Ostatnio edytowane przez Piciu ; 26-11-2009 o 14:55

  3. #23
    BiG_G
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Piciu Zobacz post
    A nie boisz się, że zardzewieje szybciej, niż GTA? Niestety Fordy mają ostatnio słabe zabezpieczenia antykorozyjne, nie wiem, czy w ogóle cynkują całą karoserię.
    Co do samego ST, to rzeczywiście "hot-hatch" pełną gębą i ta korozja to chyba jedyne zmartwienie. Znam przynajmniej dwie Foki II, które miały ten problem z tylną klapą i dolną częścią drzwi
    Pozdro!
    Piciu
    powiem tobie że sprzedaję na bieżące Foki z roczników od 05 do 09 i jeśli chodzi o korozje to spotkałem się z tym problem ale w zaledwie 10 % tego co widziałem.

    przyjaciel który kupił tego ST to sam przedtem miał od nowości Focusa II 1,6 tdci 109 KM 2005 rok, ja miałem okazję ten samochód sprzedawać innemu kumplowi i jedyna rdza jaka była to po jednej stronie na progach.

    Więc zobaczymy jak czas to zweryfikuje ale wydaję mi się że nie będzie z tym kaplicy.

    a w sobotę tydzień temu był tym ST na szkole jazdy na Torze Poznań i było kilka GTA mówił chyba że jedna czerwona z warszawy na białych felgach i czarna 147 GTA już nie wiem skąd, tak czy inaczej opisywał że zachowanie ST na zakrętach było o wiele bardziej neutralne i lepiej się spisywało!

    i sam jak wsiadłem do tego ST to mnie rozjeeebaaa jak to auto wybacza błędy jakie jest neutralne i idzie jak po sznurku! miałem okazje przejechać się 147 GTA to jest o wiele bardziej nerwowe ale niszczy klangiem silnika! ale wolnossąca v6 o tej pojemności musi grać pięknie!

    wada ST to przede wszystkim regulacja wysokości foteli mógłby być większy zakres! bo siedzi się troszkę za wysoko ale Recaro są tak wygodne i praktyczne że zapominamy o tym! I szkoda wielka że nie ma pedału gazu wychodzącego z podłogi a poza tym rewelacja!

    i trafiliśmy akurat tego ST w srebrnym kolorze, i jest przez to takim cichaczem na drodze i to mi się strasznie w tym aucie podoba!

  4. #24
    Administrator ds. zlotu Romeo Avatar fr33
    Dołączył
    08 2006
    Mieszka w
    Czestochowa, Poland
    Auto
    164 Super TS
    Postów
    1,618

    Domyślnie

    tej z super alfy zbiorniczek płynu chłodniczego wygląda na minimum 150 tys..
    Jurajski Klub Alfa Romeo
    www.jkar.org

    Warsztat samochodów włoskich
    www.flar-ital.pl

    Dorabianie części, elementów itp na zamówienie - kontakt PW

  5. #25
    Użytkownik Znawca Avatar salatin
    Dołączył
    04 2007
    Mieszka w
    ALBA
    Auto
    Alfa Romeo 166 3.0 V6 Q2 2003,Giulia 2.9 V6 Bi Turbo.155 2.0 16V 97.
    Postów
    1,369

    Domyślnie

    jesli szukasz gta to oznacza ze masz zapas gotowki tak wiec nie szukaj tego samochodu w Polsce bo masz maly wybor lepiej dozbierac ,poczekac i wyskoczyc do Niemiec tam jest ich wiecej i jest w czym wybierac
    Giulia Quadrifoglio 2.9 V6 Bi Turbo
    166 3.0 V6 Q2-Jest 230KM 265NM B6+Eibach.Decat manifolds+Equal length pipes+ Ragazzon.
    155 2.0 16v -Jest.CSC Marmitte,B4

    164 3.0 V6 12v- Byla
    155 1.7 TS- Byla
    159 1.75 TBI Ti - 261KM 435Nm-Byla
    Lancia Kappa 2.4 TDS-Byla
    https://www.flickr.com/photos/188123998@N07/albums

  6. #26
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar Niski
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Alfa Romeo 156 SW 3.2 GTA Q2
    Postów
    341

    Domyślnie

    Cytat Napisał salatin Zobacz post
    poczekac i wyskoczyc do Niemiec
    Tak właśnie postanowiłem. Chyba, że trafi się jakaś perełka u nas w kraju! Powoli. Znajdę to czego szukam!!

  7. #27
    superalfa.pl
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Niski Zobacz post
    Piciu! Koniec marzeń o tym częstochowskim modelu. Grzebałem i grzebałem i się dogrzebałem. Niemiec jedyny właścicel tej piękniej czarnej 156 sw gta przez tel. powiedział mi, że opchnął ją jak miała na budziku około 170tyś.. Normalnie ręce opadają!!
    zapomniał Pan napisać że możliwość tego "grzebania"udostępniłem ja ponieważ niczego nie ukrywając dałem wszystkie dokumenty czyli ksero dokumentów niemieckich a wcześniej numer nadwozia i dałem też informacje że ja tego auta nie kupiłem od właściciela tylko od handlarzy w Niemczech oto pewnie Pan nie zapytał poprzedniego właściciela
    Czy myśłi Pan że handlując Alfą 7 lat i możliwościach różnego rodzaju weryfikacji np dzowniąc do ostatniego właściciela dał bym Panu te wszystkie dokumenty?
    przecież tylko idiota kręcił by bat na swój tyłek
    myśmy tez dzwonili to tego człowieka bo w niemieckiej książce telefonicznej jest do niego numer telefonu ale po kilku próbach i nie odbierania telefonu daliśmy sobie spokój chyba jak bym zdobył takie informacje to myśli Pan że dał bym ksero dowodu rejestracyjnego i karty pojazdu ?
    trudno ja się nadziałemi i ja będę spijał teraz gorycz posiadania tego wozu taki jest handel używanymi autami i tak jak ja Panu napisałem i ktoś już też żeby jechac do niemiec poszukać ideału i mam nadzieje że trafi Pan na auto które będzie spełniało Pańskie kryteria
    dodam jeszcze na koniec że hodometr nie wskazuje przebiegu o którym Pan pisze i mam nadziej że to co Pan napisał jest prawdą i nie chodzi tu o postawienie mojej firmy w czarnym świetle
    http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/sh...e&pageNumber=1
    ta Alfa miała tydzień temu ponad 200000 teraz ma 140000 i jest to Niemiecki komis ta informacja jest dla ludzi którzy myślą że polski handlarz to oszust a Niemiecki to ideał juz wiele razy mieliśmy do kupienia auta z nowymi książkami serwisowymi w krórej każdy wpis jest tą samą pieczątką i tym samy długopisem zrobiony tylko że ludzie którzy kupują auta nie hurtowo nie mają o tym pojęcia co teraz się dzieje za granicą i myślą że to my kręcimy liczniki
    pzdr
    Ostatnio edytowane przez superalfa.pl ; 29-11-2009 o 22:06

  8. #28
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar _cichyy_
    Dołączył
    06 2008
    Mieszka w
    czestochowa
    Auto
    Była AR 159 jtdm, Jest : BMW E66 750Li
    Postów
    459

    Domyślnie

    a w ogłoszeniu jest napisane że samochód od pierwszego właściciela ...
    tak więc już 2 wajchy na jednym aucie, a co by wyszło później... Z daleka od wszelkich komisów
    Ostatnia z Alf : Alfa Romeo 159 ,
    Teraz: Mercedes CLS 55 AMG & Suzuki SV 1000S

    OD DUŻEGO SILNIKA LEPSZY JEST ? ..... JESZCZE WIĘKSZY SILNIK

  9. #29
    superalfa.pl
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał _cichyy_ Zobacz post
    a w ogłoszeniu jest napisane że samochód od pierwszego właściciela ...
    tak więc już 2 wajchy na jednym aucie, a co by wyszło później... Z daleka od wszelkich komisów
    człowieku zastanów się jeśli w dokumentach jest 1 właściel tj zakupiony od 1 właściciela komis czy handlarz nie jest właścicielem
    znalazł się uczciwy
    Ostatnio edytowane przez superalfa.pl ; 29-11-2009 o 22:24

  10. #30
    obserwator737
    Gość

    Domyślnie

    pewnie że nie jest... na tej zasadzie auto pozostawione w rozliczeniu w salonie też miałoby jednego ownera więcej (salon) - tyle że ani salon ani plac u turka w Berlinie nie jest właścicielem - co do przekrętów - handel samochodami w EU to włosi , turcy , ruscy... i każdy uczciwy do bólu , tylko polak bebe bo liczniki kręci... dobre dobre

Podobne wątki

  1. Zakup AR 166
    Utworzone przez dachu w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 31-05-2014, 17:40
  2. Zakup AR GT
    Utworzone przez Austin w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 22-04-2014, 10:33
  3. Zakup AR 156 FL
    Utworzone przez kolo99 w dziale 156
    Odpowiedzi: 63
    Ostatni post / autor: 18-11-2012, 20:44
  4. Zakup AR 147 jtd po FL
    Utworzone przez Yannkes w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 19-02-2011, 08:45
  5. zakup 159
    Utworzone przez kubus_stunt w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 03-12-2009, 11:48

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory