Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Temat: komisy, handlarze znacie jakieś godne uwagi

  1. #11
    Użytkownik Świeżak Avatar Backdoor
    Dołączył
    03 2015
    Mieszka w
    Pruszcz Gdański
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 8V 160KM/357,5NM TuneUp
    Postów
    173

    Domyślnie

    no jak na razie średnia stoi koło 20-23..i fakt za dobre trzeba zapłacić dobrze nie ważne czy kupowane tu czy za granicą..

  2. #12
    Użytkownik Fachowiec Avatar ris
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    KRK
    Auto
    Alfa Romeo 159 2.0
    Postów
    2,194

    Domyślnie

    Cytat Napisał Backdoor Zobacz post
    po pierwsze gdzie napisałem że polecam zakup od handlarza..? czytaj ze zrozumieniem.. po następne tak samo jak kupowanie u nas tak samo za granicą masz taką samą gwarancję na przebieg..czyli ustną bo nawet papiery można sobie podrobić..wiec o co tyle hałasu..? akurat mam dwóch znajomych handlarzy sprowadzających z Niemiec Belgii i Holandii i wiem coś na ten temat bo sami się przyznają co tam ludzie sprzedają. I nie mówię tu o tym co oni robią z samochodami tutaj tylko o tym co za granica stoi na sprzedaż...strach jeździć za granice..też mi tekst..nie ma po prostu po co jechać skoro większość zagranicznych i tak już w Polsce..;]
    Kolego złom stoi wszędzie ale nie chodzi o to by pojechać po złom, który w większości handlarzy zwożą do kraju tylko jak kolega m4rk napisał po trochę droższy egzemplarz, który nie przejdzie przez ręce "Turka". Chce się mieć auto z umiarkowanym przebiegiem i zadbane trzeba zapłacić drożej. Prawdę powiedziwszy i tak polscy handlarze robia cuda, że te auta tak wyglądają w komisach

    Dostrzegasz taką małą suptelną różnicę w cenie mimo, że rocznik ten sam?

    http://www.autoscout24.pl/Details.as...000&asrc=st|fs

    http://www.autoscout24.pl/Details.as...000&asrc=st|fs

  3. #13
    Użytkownik Świeżak Avatar Backdoor
    Dołączył
    03 2015
    Mieszka w
    Pruszcz Gdański
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 8V 160KM/357,5NM TuneUp
    Postów
    173

    Domyślnie

    Tak pokazałeś własnie że egzemplarz droższy ,poza tym różnica w cenie grubo jest zależna od przebiegu, ( na złotówki będzie koło 27 tysięcy ) stoi za granicą plus przywiezienie i opłaty wychodzi ponad 30 ..za tyle to spokojnie znajdujesz w Polsce dobry model wystarczy poszukać i nie od handlarza.. sam taki kupiłem i nawet jeszcze się nie zbliżyłem do tej ceny a jak na razie wymieniłem tylko filtry i olej..tak czy inaczej temat jest o handlarzach w Polsce więc uważam dyskusje nie na miejscu. Jak pytający chciał wiedzieć tak mu odpowiedziałem że w pobliżu handlarze nie maja nic konkretnego i lepiej omijać i pojechać w inne rejony polski. Nie każdy ma możliwości czas i kasę na przywożenie z zagranicy. A główna zasada prześwietlić samochód czym się da i jak się da żeby potem nie żałować..

  4. #14
    Użytkownik Fachowiec Avatar ris
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    KRK
    Auto
    Alfa Romeo 159 2.0
    Postów
    2,194

    Domyślnie

    Cytat Napisał Backdoor Zobacz post
    Tak pokazałeś własnie że egzemplarz droższy ,poza tym różnica w cenie grubo jest zależna od przebiegu, ( na złotówki będzie koło 27 tysięcy ) stoi za granicą plus przywiezienie i opłaty wychodzi ponad 30 ..za tyle to spokojnie znajdujesz w Polsce dobry model wystarczy poszukać i nie od handlarza.. sam taki kupiłem i nawet jeszcze się nie zbliżyłem do tej ceny a jak na razie wymieniłem tylko filtry i olej..tak czy inaczej temat jest o handlarzach w Polsce więc uważam dyskusje nie na miejscu. Jak pytający chciał wiedzieć tak mu odpowiedziałem że w pobliżu handlarze nie maja nic konkretnego i lepiej omijać i pojechać w inne rejony polski. Nie każdy ma możliwości czas i kasę na przywożenie z zagranicy. A główna zasada prześwietlić samochód czym się da i jak się da żeby potem nie żałować..

    Niezrozumiałeś. Jeden jest droższy ale ma przebieg lekko ponad 100k drugi ma 250k oba stosunkowo młode rok 2009. Jak przywieziesz sam to pewnie tego z prawdziwym przebiegiem, tego drugiego też kupisz w Polsce z podobnym przebiegiem po tzw. korekcie licznika w podobnej cenie do tego pierwszego tylko , że ktoś w miedzy czasie zarobi na tym 10k i na pewno nie będziesz to Ty.

  5. #15
    Użytkownik Świeżak Avatar Backdoor
    Dołączył
    03 2015
    Mieszka w
    Pruszcz Gdański
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 8V 160KM/357,5NM TuneUp
    Postów
    173

    Domyślnie

    To że nabywca traci to jest normalne..nawet kupując salonowy tracisz ...tak kraj taki klimat..xD

Podobne wątki

  1. Polecane(niepolecane) komisy, handlarze, sprzedawcy opinie o sprzedajacych.
    Utworzone przez kamorado w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 234
    Ostatni post / autor: 24-05-2023, 17:46
  2. Centrum Sprzedaży Aut przy FAP - jakieś uwagi, opinie?
    Utworzone przez odrobina156 w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-02-2015, 21:19
  3. Godne uwagi renowacja AR 156 GTA
    Utworzone przez ARbunia w dziale 147
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 23-05-2013, 12:43
  4. Wszytkie Alfy... Znacie jakieś tricks & trips??
    Utworzone przez czesany w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 18-06-2011, 12:47

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory