Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Temat: Kluczyk, gdzie mogę zaprogramować we Wrocławiu?

  1. #11
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    06 2011
    Mieszka w
    wrocław
    Auto
    alfa romeo 156 2.4 jtd kombi
    Postów
    20

    Domyślnie

    Witam mam też z tym problem na Kurkowej mi powiedział że nie zrobi ja mam pilot z dwoma przyciskami , robi gosciu na Karmelkowej tel nie pamiętam ale można wpisac ma strone tylko cena była ok 450zł za zrobienie całego klucza z imo bez otwierania drzwi .

  2. #12
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar aglaja
    Dołączył
    12 2012
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa 147 1.9 JTD 115 KM, 2002 r. + Trabant 601 '78 r. + Opel Astra 1,7 CDTi 2012 r.
    Postów
    107

    Domyślnie

    Cooooo! 450 zł!?Za zrobienie klucza bez otwierania drzwi? (jak bez otwierania drzwi? Czyli z pilota nie ma, czy w ogóle ) Zwariowali chyba! Niech zapomną. Jeden mi otwiera jak coś będę otwierać z środka ten bagażnik. Na chwilę obecną mogę przez tylne drzwi pakować manele mniejsze!

    Co się dokładniej u Ciebie dzieje? Też odpala na kluczyku ale nie ma pilota? Kurde! 450 zł za kluczyk? I po co studia mi były!? Zacznę dorabiać kluczyki do Alf Dam po rabacie za 300 dla Alfaholików! To już do Szczecina się prędzej przejadę! Może pożegluję jak dalej pogoda się utrzyma

    Cytat Napisał supermajku Zobacz post
    Podziwiam kobiety ogarniające auta i niezwykle mi imponują.
    Dzięki za miłe słowa, ale podjęłam próbę zlutowania i niestety mimo pięknego lutu ze szwajcarską precyzją jaki wykonałam to Alfa ani drgnie na moje błagalne prośby. Obawiam się, że musiałabym podpiąć pod kompa i zaprogramować na nowo. Całe szczęście, że przynajmniej kody mi odpadają.

    Niestety kluczyk w takim razie poczeka na lepsze czasy bo w tym miesiącu przyszło mi zrobić zawieszenie (dosyć głośno już marudziła na naszych dolnośląskich drogach), dostała nowe siłowniki bagażnika, za chwilę mam OC i przegląd.. Heh.. Mechanik na zbieżności stwierdził, że jednak komunikacja miejska się bardziej opłaca :] Pierw udam się na Kurkową a później kolejne będę próbować. Swoja drogą gdzie na Karmelkowej jest jakiś "klucznik"? Gdzieś tam przy giełdzie w pawilonach?

  3. #13
    Użytkownik Świeżak Avatar supermajku
    Dołączył
    10 2013
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    156 SW 1,9 JTD 2001 115 PS
    Postów
    152

    Domyślnie

    tego to nie wiem. Wybacz nie wytrzymałem i musiałem to napisać ale powiem wszem i wobec, że studia nie gwarantują wysokich zarobków. Ba one przygotowują tylko do PRACY na etacie.

  4. #14
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar aglaja
    Dołączył
    12 2012
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa 147 1.9 JTD 115 KM, 2002 r. + Trabant 601 '78 r. + Opel Astra 1,7 CDTi 2012 r.
    Postów
    107

    Domyślnie

    Cytat Napisał supermajku Zobacz post
    tego to nie wiem. Wybacz nie wytrzymałem i musiałem to napisać ale powiem wszem i wobec, że studia nie gwarantują wysokich zarobków. Ba one przygotowują tylko do PRACY na etacie.
    Chyba każdy śmiertelnik prawie o tym wie, że studia kasy nie gwarantują chociaż na pewno zależy to od tego jakie studia wybierzesz. Mój zawód mało etatowy i jest jeszcze kilka takich w katalogu ale etatem bym nie gardziła o ile będzie wysoko płatny. Ostatnio myślałam o własnym warsztacie (przy okazji napraw wielu i jak zobaczyłam portfel właściciela warsztatu u którego robiłam samochód) więc jeszcze dorabianie kluczy z warsztatem założę bo dobrze opłacane chociaż bez etatu!

    Jak uda mi się uporać z kluczykiem to podzielę się doświadczeniem. Pierw jeszcze koło pasowe do wymiany więc ciągle kluczyk musi odczekać, ale spytam w lutym na kurkowej ile za tą przyjemność. Jakbyście mieli jakieś świeże newsy to piszcie

  5. #15
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    06 2011
    Mieszka w
    wrocław
    Auto
    alfa romeo 156 2.4 jtd kombi
    Postów
    20

    Domyślnie

    Witam mam jeden klucz i za te 450 miał mi zrobic następny tylko taki zwykły z imo ale bez możliwosci otwierania dzrzwi ani klapy wiedz sie narazie wstrzymałem bo to jednak dużo a ogólnie to lipa jest z tymi kluczami i masz racje mówiąc że był by to dobry interes bo popyt jest duży .

  6. #16
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar aglaja
    Dołączył
    12 2012
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa 147 1.9 JTD 115 KM, 2002 r. + Trabant 601 '78 r. + Opel Astra 1,7 CDTi 2012 r.
    Postów
    107

    Domyślnie

    Cytat Napisał dzinia Zobacz post
    Witam mam jeden klucz i za te 450 miał mi zrobic następny tylko taki zwykły z imo ale bez możliwosci otwierania dzrzwi ani klapy wiedz sie narazie wstrzymałem bo to jednak dużo a ogólnie to lipa jest z tymi kluczami i masz racje mówiąc że był by to dobry interes bo popyt jest duży .
    A masz kartę kodową? No u mnie inna sprawa, obudowę i grot mam, immo też zaprogramowany więc tylko (aż) otwieranie z pilota nie działa a klucze mam dwa (w drugim działa wszystko oprócz bagażnika). Oby u mnie zawołali mniej...

  7. #17
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar bubu321
    Dołączył
    09 2007
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    G 1.4 MA 170CV ECU Nexus 8GMF
    Postów
    6,112

    Domyślnie

    - transponder do 156 kosztuje 25 zł.
    - wyciagnięcie puszki immo, odczytanie eepromu, zaprogramowanie nowego transpondera to wszystko oceniam na 200 zł.
    - zysk i marża to całość wyjdzie 275 zł.

    - muszę poszukać w swoich rupieciach , kiedyś miałem dodatkowy kluczyk do 147 TS może w nim będzie dobra elektronika pilota.
    _______________________________________
    - AR 156 TS 2.0 ecu M1.5.5
    - 147 1.6 16v 105CV ecu ME7.3.1.
    - G 1.4 MA 170CV@190CV ecu 8GMF przebieg 91000 km.
    + e-Niro KIA 64 kWh battery, 200CV, 400 Nm

  8. #18
    Użytkownik Romeo Avatar euroscan
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Katy Wroclawskie/ Wrocław/ Legnica
    Auto
    147 TS 1.6, bez wariatora
    Postów
    685

    Domyślnie

    można także napisać do użytkownika forum, Intell kiedyś programował klucze i piloty.

Podobne wątki

  1. Gdzie we Wrocławiu regeneracja mostu napędowego ?
    Utworzone przez fx25 w dziale Dolnośląskie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 11-09-2015, 14:02
  2. Kluczyk - mogę go wyciągnąć w dowolnym momencie !
    Utworzone przez Torin w dziale 166
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 25-04-2015, 17:56
  3. Gdzie we Wrocławiu tanio przełożyć silnik w 147?
    Utworzone przez radosuaf w dziale Dolnośląskie
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 11-01-2015, 00:16
  4. Gdzie we Wrocławiu kupie uszczelki drzwi do GT??
    Utworzone przez dario2104 w dziale Dolnośląskie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 10-10-2014, 08:42
  5. Gdzie we Wrocławiu porządny autoszklarz?
    Utworzone przez AirAjti w dziale Dolnośląskie
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 06-12-2012, 18:12

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory