Strona 2 z 29 PierwszyPierwszy 123456789101112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 285

Temat: jezdzi ktos pod reala w czwartki??

  1. #11
    obw
    Gość

    Domyślnie

    Jak byłem w czwartek to było około stu samochodów. W większości bmw i civic wynalazki i nawet fajne czasami fury. 90% to gapie, tak szczerze to tylko na motorach się ścigają!!! Jak stałem na światłach to obok b-emka się ustawiła 5(stara) z kozakiem w środku i ścigacz między nami. Światło się zmieniło i przy zjeździe na stacje motorek się tłumaczył a bmw się schowało za moją dupą. Mieszkam 2min od reala i większość to pozerzy...

  2. #12
    ViP Romeo Avatar robak#21
    Dołączył
    11 2007
    Mieszka w
    Chorzów
    Auto
    coś tam wrzeszczy...
    Postów
    881

    Domyślnie

    Cytat Napisał homel86 Zobacz post
    jak w tytule podjezdza tam ktos czasem bo wiem ze ludzie sie tam ustawiaja w czwartkowe wieczory i czasem sie gonia po opolskiej;D
    szczerze byłem tam raz i myślałem że pęknę ze śmiechu ogólnie w 99% gazowanie ,pałowanie silników (było nas paru z forum AR oraz zaprzyjaźniony club FC)

    Pzdr
    [*]


  3. #13
    Hanys Romeo Avatar Adam$72
    Dołączył
    12 2007
    Mieszka w
    SI
    Auto
    sztrucel 156 2.4TDI , FZS 600
    Postów
    851

    Domyślnie

    Robak,ale to w Zabrzu było i tam jest w niedziele co nie zmienia faktu,że pewnie w krk podobnie to wygląda.

  4. #14
    showtime
    Gość

    Domyślnie

    Wszedzie jest buractwo, ktore gazuje silnik od razu po odpaleniu bo przeciez nic mu nie bedzie

  5. #15
    Użytkownik Znawca Avatar bimsky
    Dołączył
    07 2006
    Mieszka w
    Alwernia
    Auto
    Toyota Camry + 75 3.0M
    Postów
    1,485

    Domyślnie

    Przecież wcale nie trzeba daleko szukać... 'właściciel bmw cie opieprzy, że chcesz na zimnym przegazować...'
    http://www.facebook.com/75modificata/ <- opowieść o trudnej i burzliwej miłości ;-)

  6. #16
    sław
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał bimski Zobacz post
    Przecież wcale nie trzeba daleko szukać... 'właściciel bmw cie opieprzy, że chcesz na zimnym przegazować...'
    widać że bardzo mało wiesz o "samochodziku" ktorym sie poruszasz no ale cóż...z buractwem to wiesz co sobie możesz...

  7. #17
    obw
    Gość

    Domyślnie

    Wracając dzisiaj z IKEA z żoną na światłach przystawiła się Tigra, chłop tak wylajtowany że zimny łokieć to mu chyba do ziemi sięgał i do tego potrząsał zegarkiem jak by to roleks był i chciał nadrobić malutkie autko! Nawet moja żona pozwoliła mi nacisnąć na gaz do końca...

  8. #18
    Użytkownik Znawca Avatar bimsky
    Dołączył
    07 2006
    Mieszka w
    Alwernia
    Auto
    Toyota Camry + 75 3.0M
    Postów
    1,485

    Domyślnie

    Cytat Napisał sław Zobacz post
    widać że bardzo mało wiesz o "samochodziku" ktorym sie poruszasz no ale cóż...z buractwem to wiesz co sobie możesz...
    Można jaśniej, kolego wszechwiedzący?
    http://www.facebook.com/75modificata/ <- opowieść o trudnej i burzliwej miłości ;-)

  9. #19
    DRAGON2020
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał SYSUNIAdq Zobacz post
    kurde dzis sie dowiedzialem ze w krk maja juz kilka nieoznakowanych aut a nie tylko vectre i podobno ciagle zmieniaja numery rejestracyjne ;/;/;/
    Powiem tak: nawet nie wiecie ile cywilnych radiowozów jezdzi po Krakowie.radze ściągnąć nogę z gazu bo mandaty mogą okazać się wiązankowe

  10. #20
    SYSUNIAdq
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał showtime Zobacz post
    Na Rybitwach sie juz chyba skonczylo. Jakis miesiac temu czytalem w lokalnej prasie artykul, ze policja zrobila akcje pewien raz i przetrzepała wszystkich, zabrali dowody, prawka za bycie pod wpływem... ogolnie to dziwne rzeczy tam wyszły Alces
    nic nie pozabierali tylko legitymowali ludzi przez jakies 4 godz i tak co tydzien

Podobne wątki

  1. [Zapowiedź] Morze ktos jezdzi na moto ?? JURA RALLY III
    Utworzone przez mlesiakowski w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 01-06-2013, 09:42
  2. Ar gt 3.2 jak jezdzi???
    Utworzone przez Tacka w dziale GT
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 29-10-2012, 21:00
  3. Jak wam sie jezdzi na felgach 17"
    Utworzone przez grosii w dziale 166
    Odpowiedzi: 57
    Ostatni post / autor: 05-04-2012, 10:19
  4. Jezdzi ktos na 18 calowych kolach?
    Utworzone przez misiu7911 w dziale 156
    Odpowiedzi: 43
    Ostatni post / autor: 14-12-2010, 19:34
  5. [33] Czy jezdzi ktoś moze na 195/50/15??
    Utworzone przez qdlacz007 w dziale 33/164
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 06-11-2007, 16:16

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory