Strona 2 z 14 PierwszyPierwszy 123456789101112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 137

Temat: Alfę 147 chcę ! :)

  1. #11
    Użytkownik Pasjonat Avatar @sdero
    Dołączył
    02 2011
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    RAV4 / Ducati Diavel Carbon
    Postów
    3,133

    Domyślnie

    Cytat Napisał DonARello Zobacz post
    Full wypasu niekoniecznie potrzebuję, ale chociaż ta kierownica wielofunkcyjna przydałaby się Nie wiem czy leje wodę, mnie to ogłoszenie wygląda na bardzo szczere i wydało mi się najlepszym wyborem na otomoto Przeszukałem tak jak mówiłeś z roku, 2003 to znalazłem jedynie 4 modele z tą kierą i dwustrefowym klimatronikiem. Hmm...
    Jeśli za tą samą cenę można mieć więcej, to po co kupować golasa ?
    Syn we wtorek kupił fulla 16V od makaronów. Cena z opłatami wychodzi w okolicach twojego max-a.

    Ja na przykład u szwabów nie szukam samochodów (jak z resztą żadnej innej rzeczy ). Tam grasuje turek z polakiem, a niemcy też się wycwanili i tak samo kręcą wałki.
    Chip tuning, EGR off , DPF off, SCR off, Lambda off , modyfikacja dawki startowej oraz inne.

    Więcej informacji: www.conmir.pl, lub Fanpage na FACEBOOK
    Trochę o korektach - > Motoblog - wpływ korekt pod obciążeniem
    Trochę o DPF - > Motoblog - co warto wiedzieć o DPF

  2. #12
    Użytkownik Dwusuwowiec
    Dołączył
    01 2012
    Mieszka w
    Police
    Auto
    AR 156 1.9 JTD 2001 115KM cosmo blue
    Postów
    124

    Domyślnie

    Cytat Napisał DonARello Zobacz post
    Witam
    Audi A3, Ibiza, Leon - żadne z nich. Wybór padł na Alfę 147 i chcę to auto wbrew fatalnej wręcz opinii znajomych o tej marce Jakieś półtora tygodnia się decydowałem co kupić, przeczytałem masę artykułów o kilku autach, które mi odpowiadały i na pewnym pierwszym miejscu znalazł się ten model z silnikiem 1.9 JTD 115km. Właściwie od początku prowadził w moim rankingu A wszystko się zaczęło od tego, jak się nią przejechałem...jako pasażer Nie wiem co mnie bardziej urzekło wtedy: piękne kształty zewnętrzne lśniące od światła latarni w ciemny, mroźny wieczór czy eleganckie wykończenie wnętrza i te bogate wyposażenie... Wiem jedno, jestem po prostu zachwycony tym autkiem i już nie mogę się doczekać, kiedy w końcu przejadę się swoją Bellą Czy zechcecie mi trochę doradzić przy zakupie i przyspieszyć urzeczywistnienie się mojego marzenia? Wcześniej był Ford w gazie 60km, to będzie moja druga furka od której oczekuję już większej mocy i na to wygląda, że się chyba nie zawiodę. Ok, żeby nie przynudzać przejdę może do konkretów

    Szukam 1.9 JTD 115km do 15.000zł (sztywny limit), najlepiej 5D Jest co najmniej kilka ciekawych ofert na otomoto.pl, zacznę może od tej: http://otomoto.pl/alfa-romeo-147-1-9jtd-127tys-km-1wl-ks-serwis-C21696184.html Co o tym myślicie? Ogólnie widzę, że na tym Śląsku jest dużo ogłoszeń o 147-mce, kawałek drogi mam, ale jak będzie trzeba, to się zrobi mała wycieczkę Domyślam się, że pewnie podobnych tematów wcześniej było dużo...,ale mam nadzieję, że mnie zrozumiecie, bo zależy mi na dobrym wyborze. Generalnie zamierzam ciągnąć ten temat tak długo...dopóki nie stanę się posiadaczem AR Na tygodniu lub w sobotę pojadę już na pierwsze oględziny...może do Częstochowy? Także z góry dzięki za jakiekolwiek rady/opinie.
    Pozdrawiam
    ja Ci tylko moge poradzic to - komisy / handlarzy sobie odpusc. Najlepiej szukaj po forach - ah,ac i jakis regionalnych.

    Wiem, ze Glovash swoja sprzedaje, a od niego moge Ci polecic

  3. #13
    Użytkownik Ogier Avatar DonARello
    Dołączył
    02 2012
    Mieszka w
    łódzkie
    Auto
    147 JTD 8v Rosso
    Postów
    190

    Domyślnie

    Oczywiście LPG też może być, ale właśnie silnik tylko 105-konny. Tylko jestem ciekaw, jak wtedy z dynamiką, czy znacząco odczuję różnicę w stosunku do diesla 115km ? W sumie nie jeżdżę dużo, ~15k rocznie. W ogóle ile kosztuje zamontowanie instalacji do tej Alfy?? Na otomoto z gazem jest dosłownie kilka sztuk, więc chyba najlepszym wyborem byłby zakup benzyniaka za ~10k i zamontowanie LPG.
    barjew, choć lapka mam, to nie znam się na oprogramowaniach, żeby sprawdzić taki przebieg np.. Za to dwóch stówek nie poskąpię przed zakupem Belli i będę chciał na jakąś stację się udać przed zakupem - właściwie bez tego to nie wezmę auta.
    @sdero, przyznaję rację Golasa więc odpuszczam.
    sebott, te Twoje cacko jest super...tylko benzyna wmontowanie gazu znacznie przekroczy mój budżet...ale kolorek malina!
    Alfa Kolegi Glovasha...kurcze no...czerwona Na zdjęciach się nawet nieźle prezentuje, na żywo jej nie widziałem w czerwieni Za to inne auta jak widzę w tym kolorze...to średnio one wyglądają. Aczkolwiek nie mówię "Nie" !

    Jak już mówiłem, na tygodniu raczej się wybiorę w trasę po AR. Może nie będę tak cykać po jednym ogłoszeniu co jakiś czas, tylko pokażę Wam wg mnie złotą 7-kę, która znalazłem na aukcjach:
    1. Puławy
    2.
    Myślenice
    3.
    Myślenice2
    4.
    Nowa Wieś Wielka
    5.
    Wrocław
    6.
    Gliwice
    7.
    Gorzów

    Z tych ofert jest któraś warta uwagi?

  4. #14
    Użytkownik Pasjonat Avatar @sdero
    Dołączył
    02 2011
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    RAV4 / Ducati Diavel Carbon
    Postów
    3,133

    Domyślnie

    Myślenice 2 - To auto o ile się nie mylę było w sprzedaży już w tamtym roku w styczniu.
    Ze zdjęć, to ja nigdy nie mogłem niczego wywnioskować. Jakoś mało spostrzegawczy jestem Ale tu są tacy, co odchody muchy na karoserii wypatrzą
    Ja jednak przyglądnął bym się temu z Puław.
    Chip tuning, EGR off , DPF off, SCR off, Lambda off , modyfikacja dawki startowej oraz inne.

    Więcej informacji: www.conmir.pl, lub Fanpage na FACEBOOK
    Trochę o korektach - > Motoblog - wpływ korekt pod obciążeniem
    Trochę o DPF - > Motoblog - co warto wiedzieć o DPF

  5. #15
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar korzen
    Dołączył
    09 2010
    Mieszka w
    Bangor/North Wales
    Auto
    byla Alfa romeo 147 1,9jtd, bedzie ...?
    Postów
    424

    Domyślnie

    Cytat Napisał @sdero Zobacz post
    Jeśli za tą samą cenę można mieć więcej, to po co kupować golasa ?
    Syn we wtorek kupił fulla 16V od makaronów. Cena z opłatami wychodzi w okolicach twojego max-a.

    Ja na przykład u szwabów nie szukam samochodów (jak z resztą żadnej innej rzeczy ). Tam grasuje turek z polakiem, a niemcy też się wycwanili i tak samo kręcą wałki.
    Tylko z podróżą na włochy też nie jest łatwo. W ciemno trochę lipa jechać, a tam okazje długo nie stoją. Jak już pojedziesz to pasuje coś kupić
    Patrz w lusterka, sprawdź dwa razy - Golfy są wszędzie!!

  6. #16
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    11 2011
    Mieszka w
    Ostrów Wielkopolski
    Auto
    Alfa romeo 147 Spark
    Postów
    115

    Domyślnie

    kolego a pro po lapka i programów to wystarczy na forum dać temacik a na pewno jaki kolego podjedzie i ci sprawdzi przebieg

  7. #17
    Użytkownik Rowerzysta Avatar sebott
    Dołączył
    12 2010
    Mieszka w
    Pruszków
    Auto
    Była: Alfa Romeo 147 1.6 TS 105KM 2001
    Postów
    491

    Domyślnie

    Cytat Napisał DonARello Zobacz post
    sebott, te Twoje cacko jest super...tylko benzyna wmontowanie gazu znacznie przekroczy mój budżet...ale kolorek malina!
    Instalacji nie trzeba instalować od razu. Dzięki za dobre słowo.
    „Własnością człowieka jest zniknąć, śpieszmy się śmiać ze wszystkiego.”

    Blaise Cendrars

  8. #18
    Użytkownik Pasjonat Avatar @sdero
    Dołączył
    02 2011
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    RAV4 / Ducati Diavel Carbon
    Postów
    3,133

    Domyślnie

    Cytat Napisał korzen Zobacz post
    Tylko z podróżą na włochy też nie jest łatwo. W ciemno trochę lipa jechać, a tam okazje długo nie stoją. Jak już pojedziesz to pasuje coś kupić
    Tak masz rację, ale jest taniej niż w szwabii i mniej jest kombinatorów. Przynajmniej tych bardziej zaawansowanych.
    Chip tuning, EGR off , DPF off, SCR off, Lambda off , modyfikacja dawki startowej oraz inne.

    Więcej informacji: www.conmir.pl, lub Fanpage na FACEBOOK
    Trochę o korektach - > Motoblog - wpływ korekt pod obciążeniem
    Trochę o DPF - > Motoblog - co warto wiedzieć o DPF

  9. #19
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    11 2011
    Mieszka w
    Ostrów Wielkopolski
    Auto
    Alfa romeo 147 Spark
    Postów
    115

    Domyślnie

    ja mam benzynkę i nie narzekam a tu masz kalkulator kosztów http://www.gazeo.pl/kalkulator.php?k...FQjwzAoddiiu3Q
    oblicz sobie i zobaczysz czy warto mieć auto na gaz

    ---------- Post added at 13:44 ---------- Previous post was at 13:32 ----------

    http://allegro.pl/alfa-romeo-147-1-9...100380191.html

  10. #20
    Użytkownik Znawca Avatar wheelerwasp02
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa Romeo 147 1.6TS 120KM
    Postów
    1,544

    Domyślnie

    Cytat Napisał barjew Zobacz post
    http://allegro.pl/alfa-romeo-147-1-9...100380191.html
    Co to wogóle za typ pisał ten opis.. jeśli nie wie co ma w aucie które sprzedaje to jak dla mnie nie wiem czy jest po co to oglądać..

    Climatronic.. nie ma..
    Reflektory soczewkowe.. nie ma..
    8 poduszek powietrznych.. nie ma.. bo 6..
    ABS EBD ESP TC.. mogę się zgodzić że ABS i powiedzmy TC jako kontrola trakcji.. a o EBD i ESP nie słyszałem w Alfie (chodzi mi że to się nie nazywa dokładnie tak).. jeśli już to o ASR..

    Poza tym napewno jest tak samo bezwypadkowa jak każda na allegro za tą cenę..
    Pozdrawiam Kuba



    Pomogłem kliknij "Podziękuj"

Podobne wątki

  1. Chcę kupić Alfę 147 do przekładki w pół automacie. Warto?
    Utworzone przez rafał 121 w dziale 147
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 19-02-2013, 21:41
  2. [Brera] chcę kupić!!!
    Utworzone przez delejal'holik w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 28-09-2012, 09:10
  3. [156] Proszę o pomoc w ocenie auta, chcę kupić tę Alfę.
    Utworzone przez matezoma w dziale 156
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 10-09-2011, 20:08
  4. Potrzebne porady, chcę kupić alfę 156 lub 147
    Utworzone przez matezoma w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 20-08-2011, 10:17
  5. Chcę naprawić wadliwą Alfę
    Utworzone przez bussard w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 27-03-2011, 15:37

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory