Strona 2 z 21 PierwszyPierwszy 123456789101112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 201

Temat: Wysokosc zawieszenia, nowe sprężyny

  1. #11
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Wedżi
    Dołączył
    01 2013
    Mieszka w
    Włocławek
    Auto
    Alfa Romeo GT
    Postów
    376

    Domyślnie

    Cytat Napisał SCHNNAZZI Zobacz post
    Te eibachy obniżają tylko 1cm?
    25/30mm, nie pamiętam już
    24.05.2013-05.05.2015 Alfa Romeo Gtv 2.0 Twin Spark
    09.05.2015-20.09.2016 Alfa Romeo GT 2.0 JTS
    21.09.2016- Alfa Romeo 156 SW '02 2.4 @ 180PS+
    13.04.2021 - Alfa Romeo Giulietta Sportiva 2.0 jtdm 150@208PS

  2. #12
    Użytkownik Świeżak Avatar DominikWrc
    Dołączył
    06 2012
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    na razie Abarth
    Postów
    79

    Domyślnie

    Eibachy są super zwłaszcza takie -30mm. Ale bajka się kończy przy pierwszej naprawie lub wymianie miski olejowej.
    Ja swoją kupiłem na takich eibachach i szybko zmieniłem na serie. Auto przy tych samych amorach zaczęło się wg mnie lepiej prowadzić. Jest wyżej ale za to zawieszenie pracuje normalnie i wybiera nierówności więc dzięki temu na zakrętach dobrze się prowadzi. Na niskim zawiasie było chyba gorzej, fakt auto jak gokart ale jak podbiło ją to już nie było tak fajnie.
    Ja mam seryjny cały zawias, jeżdze autem normalnie po normalnych drogach i wiem że to dobra opcja, obniżenie niekoniecznie.

  3. #13
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar Torino
    Dołączył
    04 2011
    Mieszka w
    Zielona Góra
    Auto
    GT & Gtv
    Postów
    240

    Domyślnie

    A wlasnie apropo miski olejowej. To dzisiaj zobaczylem winowacje pekajacych misek w Alfach (156 i Gtv, nie wiem jak reszta) To te nieszczesne szpilki do mocowania oslony tlumika. Nie wiem czemu makaroniarze wstawili tam takie dlugasne. W Gtv jutro je wykrecam/przycinam,tym bardziej,ze jedna juz przytarla i peklo samo gniazdo szpilki, troche mocniej i pewnie miska nadawalaby sie do spawania.

    Z racji codziennego uzytkowania samochodu jednak sklaniam sie ku seryjnym sprezynom. Znalazlem juz tansza opcje niz ASO, za dwie wyjdzie troche powyzej 500zl.

  4. #14
    Użytkownik Znawca Avatar SCHNNAZZI
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    Biłgoraj
    Auto
    Fiat Tipo 2020 bianca
    Postów
    1,720

    Domyślnie

    Cytat Napisał DominikWrc Zobacz post
    Eibachy są super zwłaszcza takie -30mm. Ale bajka się kończy przy pierwszej naprawie lub wymianie miski olejowej.
    Ja swoją kupiłem na takich eibachach i szybko zmieniłem na serie. Auto przy tych samych amorach zaczęło się wg mnie lepiej prowadzić. Jest wyżej ale za to zawieszenie pracuje normalnie i wybiera nierówności więc dzięki temu na zakrętach dobrze się prowadzi. Na niskim zawiasie było chyba gorzej, fakt auto jak gokart ale jak podbiło ją to już nie było tak fajnie.
    Ja mam seryjny cały zawias, jeżdze autem normalnie po normalnych drogach i wiem że to dobra opcja, obniżenie niekoniecznie.
    Masz te eibachy jeszcze? Jak tak to za ile je puscisz ) ewentualnie zamienie na moja serie ze Spidera
    Fiat Tipo 2020 - Alfa Romeo 916 Spider 1996 - Ducati Multistrada 1100 2007
    Mam chorobę zwaną ITALIA

  5. #15
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar maras37
    Dołączył
    10 2013
    Mieszka w
    Poznan
    Auto
    AR GTV 3.0 V6 24V
    Postów
    726

    Domyślnie

    Cytat Napisał Torino Zobacz post
    A wlasnie apropo miski olejowej. To dzisiaj zobaczylem winowacje pekajacych misek w Alfach (156 i Gtv, nie wiem jak reszta) To te nieszczesne szpilki do mocowania oslony tlumika. Nie wiem czemu makaroniarze wstawili tam takie dlugasne. W Gtv jutro je wykrecam/przycinam,tym bardziej,ze jedna juz przytarla i peklo samo gniazdo szpilki, troche mocniej i pewnie miska nadawalaby sie do spawania.

    Z racji codziennego uzytkowania samochodu jednak sklaniam sie ku seryjnym sprezynom. Znalazlem juz tansza opcje niz ASO, za dwie wyjdzie troche powyzej 500zl.
    mozesz zdradzic ten namiar..?

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał SCHNNAZZI Zobacz post
    Masz te eibachy jeszcze? Jak tak to za ile je puscisz ) ewentualnie zamienie na moja serie ze Spidera
    jak dojdzie do zmiany u mnie na zblizone do seryjnych to moge moje sprzedac bo widze ze wole bardziej konfortowo .... za nisko troche jak by co dam znac

    - - - Updated - - -

    te z aledrogo obnizaja po 20mm nie jest zle bym powiedzial ...jeszcze nie sprawdzalem moich dokladnie musze pomierzyc albo po numerach jak bedą

    - - - Updated - - -

    po za tym sa eibachy i eibachy kolega tomi ma pro kit 20mm napewno eibach ma rozne wysokosci sam nie wiem na dzien dzisiejszy ile obnizaja u mnie moze sie okazac ze jest wiecej bo jest kurde nisko fajnie to wyglada, ale juz przez spiacego policjanta sie pocilem z lekka . robilem ogledziny na stacji kontroli dosc upierdliwie ale zapomnialem sie przyjrzec dokladnie jakims numerom tych sprezyn powinny byc widoczne musze to sprawdzic...jezeli sie okaże że jest duzo nizej wymienie zaraz na pro kit

  6. #16
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar tomi
    Dołączył
    06 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    159 1.9 Ti , 147 Racer, Spider 916 TS
    Postów
    505

    Domyślnie

    Cytat Napisał Wedżi Zobacz post
    25/30mm, nie pamiętam już
    Spręzyny Eibach pro kit do alf 916 GTV i Spider obniżają przód/tył 20mm/20mm http://www.eibach.pl/eibach-alfa-rom...140-pi-85.html - cena 803zł brutto.
    U mnie samochód siadł o 1cm względem seryjnych.

    Jeśli ktoś chętny to seryjne po przebiegu 110 tys. mogę odsprzedać za powiedzmy 200zł/kplt.

  7. #17
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar maras37
    Dołączył
    10 2013
    Mieszka w
    Poznan
    Auto
    AR GTV 3.0 V6 24V
    Postów
    726

    Domyślnie

    jezeli u mnie sie okaze ze mam wzgledem seri tylko 20m 30mm niżej to wole serie wtedy bym chetnie wziol twoje tomi ....musze pomierzyc na moje oko jest chyba duzo wiecej wtedy zdecyduje sie na pro kit bo 20 to nie jest zle daj mi czas do wieczora....

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał tomi Zobacz post
    Spręzyny Eibach pro kit do alf 916 GTV i Spider obniżają przód/tył 20mm/20mm http://www.eibach.pl/eibach-alfa-rom...140-pi-85.html - cena 803zł brutto.
    U mnie samochód siadł o 1cm względem seryjnych.

    Jeśli ktoś chętny to seryjne po przebiegu 110 tys. mogę odsprzedać za powiedzmy 200zł/kplt.
    jezeli u mnie sie okaze ze mam wzgledem seri tylko 20m 30mm niżej to wole serie wtedy bym chetnie wziol twoje tomi ....musze pomierzyc na moje oko jest chyba duzo wiecej wtedy zdecyduje sie na pro kit bo 20 to nie jest zle daj mi czas do wieczora......

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał tomi Zobacz post
    Spręzyny Eibach pro kit do alf 916 GTV i Spider obniżają przód/tył 20mm/20mm http://www.eibach.pl/eibach-alfa-rom...140-pi-85.html - cena 803zł brutto.
    U mnie samochód siadł o 1cm względem seryjnych.

    Jeśli ktoś chętny to seryjne po przebiegu 110 tys. mogę odsprzedać za powiedzmy 200zł/kplt.
    tomi mial bym prosbe jak mozesz zmiez ile masz teraz od osi kola do górnej krawedzi nadkola teraz na tych pro kit przód i tyl porównal bym i sprawa by sie wyjasnila...jak bys mógl

  8. #18
    Użytkownik Znawca Avatar SCHNNAZZI
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    Biłgoraj
    Auto
    Fiat Tipo 2020 bianca
    Postów
    1,720

    Domyślnie

    maras37 w takim razie zmierz ile u ciebie jest niżej i daj mi znać, bo ja chętnie te twoje bym kupił w dobrej cenie. ewentualnie puszczę ci moje seryjne i doplacę do Twoich. U mnie moze być nisko. Nie mam z tym problemów bo na codzień mam 156. pozdrawiam
    Fiat Tipo 2020 - Alfa Romeo 916 Spider 1996 - Ducati Multistrada 1100 2007
    Mam chorobę zwaną ITALIA

  9. #19
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar maras37
    Dołączył
    10 2013
    Mieszka w
    Poznan
    Auto
    AR GTV 3.0 V6 24V
    Postów
    726

    Domyślnie

    u mnie przód 35cm 5mm a tyl mniej wiecej to samo mieżone od osi kola do górnej krawędzi nadkola .ciekawe jak u tomiego ..?

    - - - Updated - - -

    jak bym mial zalozyc seryjne to biore od tomiego bo maja niski przebieg...

  10. #20
    Użytkownik Znawca Avatar SCHNNAZZI
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    Biłgoraj
    Auto
    Fiat Tipo 2020 bianca
    Postów
    1,720

    Domyślnie

    A swoje na ile cenisz? I ile maja twoje przebiegu?
    Fiat Tipo 2020 - Alfa Romeo 916 Spider 1996 - Ducati Multistrada 1100 2007
    Mam chorobę zwaną ITALIA

Podobne wątki

  1. [Brera] Sprężyny zawieszenia
    Utworzone przez pieron w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 29-11-2014, 10:48
  2. Sprężyny zawieszenia KME
    Utworzone przez Bladositto w dziale 156
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 20-10-2012, 13:13
  3. [146] sprężyny zawieszenia
    Utworzone przez niezgoda w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 17-04-2011, 20:54
  4. [146] Sprężyny zawieszenia
    Utworzone przez Tipo14000 w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 11-11-2008, 11:36
  5. [166] Sprężyny zawieszenia
    Utworzone przez Raulcarlos w dziale 166
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 01-06-2008, 21:22

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory