Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś zainteresowany/ana którymś z tych dwóch gadżetów?

Głosujących
95. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, chętnie kupię kubek

    51 53.68%
  • Tak, chętnie kupię brelok

    66 69.47%
Ankieta wielokrotnego wyboru
Strona 2 z 17 PierwszyPierwszy 123456789101112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 163

Temat: Kubek termiczny & Brelok

  1. #11
    Użytkownik Świeżak Avatar peter_220
    Dołączył
    10 2008
    Mieszka w
    Warsaw, Poland, Poland
    Auto
    AR 75 2.0 TS/ AR 164 3.0 V6 Super 24V
    Postów
    78

    Domyślnie

    akurat na zdjęciu wygląda jakby nie.. i nie wygląda na taki z serii tych co można wrzucić w plecak i się nie rozleje..
    Mam nadzwyczaj prosty smak: zawsze zadowala mnie to, co najlepsze.

  2. #12
    Administrator ds. gadżetów Maniak resoraków Avatar flatbeet
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    AR Brera 2.4 JTDm
    Postów
    876

    Domyślnie

    No właśnie wydaje mi się że kubek nie posiada jednak uchwytu, gdyby był to zdjęcie byłoby tak zrobione żeby ten uchwyt pokazać. Inne kubki były z uchwytami i było je widać. Powiem Wam tak - przedstawione wyceny są dla 50 szt kubków i 100 szt breloka i żebyśmy ruszyli z realizacją tego zamówienia i wprowadzili to do sklepu klubowego to musi się zebrać chętnych co najmniej na połowę każdego z tych gadżetów

  3. #13
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Maro1500
    Dołączył
    01 2011
    Mieszka w
    LbN
    Auto
    AR 156 1,9JTD SW
    Postów
    429

    Domyślnie

    a może jeśli istniała by taka możliwość to czy można zobaczyć inne opcje owych kubków? skoro z tym modelem jest trochę kontrowersji

  4. #14
    Użytkownik Świeżak Avatar peter_220
    Dołączył
    10 2008
    Mieszka w
    Warsaw, Poland, Poland
    Auto
    AR 75 2.0 TS/ AR 164 3.0 V6 Super 24V
    Postów
    78

    Domyślnie

    To chyba nie są kontrowersje tylko ja tu sobie marudzę
    przykładowy szczelny kubek - pierwszy link na chybił trafił z allegro http://allegro.pl/bergner-kubek-term...035092971.html

    Ma jakiś patent w samej "pokrywce" dzięki czemu się nic nie uleje.. proponowany wygląda jakby miał przesuwaną "zaślepkę" na pokrywce.. która pozwalaja dość długo utrzymać ciepło.. ale szczelności jej brakuje ;]
    Ostatnio edytowane przez peter_220 ; 12-01-2012 o 23:22
    Mam nadzwyczaj prosty smak: zawsze zadowala mnie to, co najlepsze.

  5. #15
    Administrator ds. gadżetów Maniak resoraków Avatar flatbeet
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    AR Brera 2.4 JTDm
    Postów
    876

    Domyślnie

    Koledzy pokarzę Wam co producent miał w swojej ofercie i z czego mogłem wybierać

    http://www.m-collection.tiphost.net/search.php?lang=pl&vkey=62fd116bd3c6&products=15&o necolor=&orderby=name&order=asc&query=kubek termiczny&pagenum=1

    widzicie że rozrzut cenowy jest duży, do tego co widzicie trzeba jeszcze doliczyć koszty nietypowego graweru bo standardowy miał mieć wymiary 3x3 cm a nasz jest zupełnie inny więc i koszt był parę zł wyższy. jasne że mogłem wybrać kubek za 65zł netto do tego doliczyć koszt graweru około 5zł do tego koszty wysyłki oraz marża na klub i brutto cenna końcowa zbliża się do 100zł tylko kto to potem kupi? 5/10 osób zapłaci za taki kubek 100zł nie więcej. a przypominam że w przypadku każdego gadżetu obowiązuje jakaś minimalna liczba zamówienia i im większe zamówienie złożymy u producenta tym cena niższa. w przypadku kubka za 100zł ciężko będzie złożyć duże zamówienie bo zakładam że będzie mało chętnych.

    niestety dobór gadżetów to walka pomiędzy ceną a jakością, cena nie może Was odstraszać ale rzecz nie może też być byle jakiej jakości bo na jakości też nam zależy. takiego kubka za 10zł sam bym nie kupił, 100zł tez nie dam bo mi szkoda, wolałbym zainwestować to w Alfę. dlatego zawsze staramy się znaleźć złoty środek. w tym wypadku ten kubek, który wybraliśmy wydawał się najodpowiedniejszy nie wiem czemu zakładacie że on będzie przeciekał

    przejrzałem ofertę kilku producentów, wszędzie ceny są podobne, nikt nam nie sprzeda czegoś super za grosze

  6. #16
    Użytkownik Świeżak Avatar peter_220
    Dołączył
    10 2008
    Mieszka w
    Warsaw, Poland, Poland
    Auto
    AR 75 2.0 TS/ AR 164 3.0 V6 Super 24V
    Postów
    78

    Domyślnie

    Jak już pisałem jakość jakością a szczelność szczelnością.
    Nie chodzi o jakieś przypadkowe wycieki.. miałem styczność z kubkami termicznymi z różnego przedziału cenowego.. stąd wiem że z założenia producenta niektóre mają być szczelne jak termos a niektóre mają po prostu długo utrzymywać ciepło - wcale nie mówię że te droższe są szczelniejsze - jest to kwestia "zamknięcia" pokrywki.. jak zamknięcie jest przesuwane.. z taką malutką dziurką (widoczna na zdjęciu proponowanego), która ma sprawiać że w trakcie picia się nie oblejemy (takie odpowietrzenie), może i słusznie, ale często na tym kubek traci szczelność.. jednocześnie nie oznacza to że z kubka bez takiej dziurki łatwiej się oblać.. kubek niby rzecz prosta ale patenty na "pokrywki" są rozmaite.

    Jeśli chodzi o tego producenta to niestety na szczelne wyglądają te najdroższe: czyli takie http://www.m-collection.tiphost.net/...termiczny.html i ten http://www.m-collection.tiphost.net/...termiczny.html

    No i być może ten http://www.m-collection.tiphost.net/...termiczny.html

    Może istnieje możliwość otrzymania próbek, albo chociaż jakiejś prezentacji z użyciem wody?
    Mam nadzwyczaj prosty smak: zawsze zadowala mnie to, co najlepsze.

  7. #17
    Użytkownik Rowerzysta Avatar kristo25
    Dołączył
    10 2011
    Mieszka w
    Tychy
    Auto
    Giulietta 1,4 TB
    Postów
    57

    Domyślnie

    ja jestem zainteresowany kubkiem

  8. #18
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar nietyx
    Dołączył
    08 2008
    Mieszka w
    Gliwice
    Auto
    .
    Postów
    693

    Domyślnie

    Trzeba sprawdzić czy po wsadzeniu w uchwyt nie przełącza stacji w 147, bo większość kubków jest szeroka i tak robi..

  9. #19
    Użytkownik Romeo Avatar Abidibi1509
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Świecie
    Auto
    Alfa Romeo GT 1,9 JTD 150 KM, 147 FL 1.9 JTD 116 KM
    Postów
    2,376

    Domyślnie

    Nie no, świetne są te gadżety kiedy będą jakieś konkretne zapisy?

  10. #20
    Użytkownik Świeżak Avatar peter_220
    Dołączył
    10 2008
    Mieszka w
    Warsaw, Poland, Poland
    Auto
    AR 75 2.0 TS/ AR 164 3.0 V6 Super 24V
    Postów
    78

    Domyślnie

    Zapewne jak.. i o ile.. zbierze się odpowiednio spora grupa poważnie zainteresowanych nabyciem któregoś z gadżetów ;]

    Jak pisał kolega flatbeet "wyceny są dla 50 szt kubków i 100 szt breloka" i co najmniej na połowę muszą być chętni..

    Ja osobiście wolałbym zapłacić więcej i mieć kubek szczelny jak termos..
    Mam nadzwyczaj prosty smak: zawsze zadowala mnie to, co najlepsze.

Podobne wątki

  1. Uchwyt na kubek z BMW 1
    Utworzone przez damian89 w dziale 166
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 20-07-2015, 16:40
  2. [159] Uchwyt na kubek - niestandardowy ;-)
    Utworzone przez rokis w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 19-09-2014, 08:33
  3. [159] gdzie trzymacie kubek ?
    Utworzone przez olo_84 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 31-03-2014, 06:30
  4. [MiTo] Podstawki pod kubek
    Utworzone przez amb144 w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 19-02-2011, 16:54

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory