Strona 2 z 34 PierwszyPierwszy 123456789101112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 332

Temat: Zakochanego na zabój rozterki

  1. #11
    Użytkownik Znawca Avatar SCHNNAZZI
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    Biłgoraj
    Auto
    Fiat Tipo 2020 bianca
    Postów
    1,720

    Domyślnie

    kolego napisałes tutaj, więc ja już TERAZ wiem, że kupisz tą Alfę
    Fiat Tipo 2020 - Alfa Romeo 916 Spider 1996 - Ducati Multistrada 1100 2007
    Mam chorobę zwaną ITALIA

  2. #12
    Użytkownik Znawca Avatar supa_adam
    Dołączył
    12 2012
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Gtv Sport Limited Edition 2002, 156 SW 2.4 JTDm, GT 3.2
    Postów
    1,419

    Domyślnie

    Tytus9, napisz z jakiego miasta jesteś, a postaramy się przekonać twoją rodzinę do zakupu GTV

  3. #13
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar Trin
    Dołączył
    04 2013
    Mieszka w
    Ząbkowice Śląskie/Świdnica
    Auto
    Było Gtv 2.0 JTS, jest 406 coupe 3.0
    Postów
    414

    Domyślnie

    Cytat Napisał octopuso Zobacz post
    Witam wszystkich forumowiczów!
    Pozwolę sobie podłączyć się pod temat. Szukam alfy od 3 miesięcy, na razie żadna oglądana nie spełniła moich oczekiwań. Skupiałem się na 147, ale zaglądnąłem na GTVki i od razu jedna z nich wzbudziła moje zainteresowanie. http://allegro.pl/alfa-romeo-gtv-lus...734812387.html Jak to zwykle przed kupnem auta pojawia się sporo wątpliwości. Może jakiś z forumowiczów mógłby dopomóc? A może ktoś już oglądał tę bellę?
    Długo na allegro kwitnie ale to dlatego że Jts, swoją drogą polecam ten silnik;] cena wydaje się atrakcyjna bo koleś pare miesięcy temu zaczynał z pułapu prawie 19tys;] trzeba przedewszystkim sprawdzić czy silnik normalnie pracuje, i czy nie chodzi jak ropniak no chyba że na zimnymXD do tego dobry olej i kontrola jego stanu co tydzień.

  4. #14
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    Rybnik
    Auto
    Alfa 166 2.5V6 była; Alfa Gtv 2.0 TS 2001
    Postów
    1,035

    Domyślnie

    Cytat Napisał Trin Zobacz post
    Długo na allegro kwitnie ale to dlatego że Jts, swoją drogą polecam ten silnik;] cena wydaje się atrakcyjna bo koleś pare miesięcy temu zaczynał z pułapu prawie 19tys;] trzeba przedewszystkim sprawdzić czy silnik normalnie pracuje, i czy nie chodzi jak ropniak no chyba że na zimnymXD do tego dobry olej i kontrola jego stanu co tydzień.
    Oglądałem tą 2.0 JTS tydzień temu, jest z 05/2003, ma trochę wad - siedzenie kierowcy przetarte (trzeba naprawić), łożysko wyciskowe szprzęgła do wymiany, gościu mówi, że bezwypadkowa lecz brak znaczka modelu i silnika na klapie bagażnika, silnik niestety nie chodzi dobrze - na biegu jałowym nierówne obroty, słuchać stuki któregoś popychacza zaworów, niestety jest wyrejestrowana od 04/2013 i brak aktualnego przeglądu co powoduje konieczność transportu lawetą, no i trzeba doliczyć ok 1500,- zł na tłumaczenie dokumentów, akcyzę, przegląd, recycling, rejestrację.
    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez stanlizak ; 23-11-2013 o 16:37

  5. #15
    Użytkownik Romeo Avatar Tytus9
    Dołączył
    11 2013
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa Romeo Gtv
    Postów
    701

    Domyślnie

    Cuma_Borek masz fantastyczne auto... Mówię to całkowicie szczerze, dałbym wiele żeby posiadać taki samochód, ale jest zdecydowanie poza moim zasięgiem :( musiałbym chyba po pracy wciągać kiecę i stać na jakimś ruchliwym skrzyżowaniu, żeby na nią dorobić w ciągu najbliższych 10 lat :P Jednocześnie nadal zachęcam do podsyłania mi linków do waszych aut (jeśli chcecie je sprzedać), a Tobie bardzo dziękuję, za propozycję.

    Torino- bardzo pomocny post, dziękuję.

    Supabache- ja siedzę w Warszawie, rodzina w Płocku ;) dla tego przeraża mnie, że wszystko z allegro to Kraków, lub szerzej pojęta małopolska. Jak już będziesz jechał agitować moich bliskich daj znać- chętnie popatrzę.

    SCHNNAZZI- Problem polega na tym, że zawsze chciałem mieć takie auto. Zanim kupiłem pierwszą astrę spędziłem z tydzień wisząc na Preludzie za 3k. (nie miała hamulców z tyłu, silnik ciekł i nie dało się go wyregulować, a ja mimo to nie mogłem sobie odmówić i stale jeździłem ją oglądać- rozsądek wziął górę), druga wpadła z rodziny akurat jak w pierwszą wjechał mi autobus (ja to chyba mam pecha), teraz w końcu mam troszkę pieniędzy i stać mnie na zrealizowanie tego małego marzenia, tylko (m.in. na przykładzie Preludy i ojcowych Alf) zacząłem do zakupu auta podchodzić z większym dystansem emocjonalnym i staram się dobrze rozważać decyzje z tym związane. Boję się tego, że nie znając się na autach kupię samochód, z którego będę zachwycony przez tydzień, a potem będę go jedynie oglądał w garażu bo trafię na minę. Nie oszukujmy się- obecnie najwięcej aut sprzedaje się wtedy, gdy przestają być opłacalne i trzeba je poddać remontowi. Jednocześnie mam świadomość tego, że jaka Alfa jest wszyscy wiedzą, ale przecież te auta jeżdżą jak każde inne i jak każde inne mają swoje mankamenty. Niezniszczalny wóz może się trafić, ale to raczej rzadki przypadek nie ważne na jaką markę spojrzymy. Na dodatek Gtv ma naprawdę piękne wnętrze, to nie lizusostwo, czy co tam, ale nie znam samochodu, który w środku wyglądałby lepiej a to jednak w środku spędzamy większość czasu dzielonego z naszym autem, a co za tym idzie znaczną część życia. Krewny ma Mercedesa E nówkę sztukę, ojciec chrzestny 3 letniego lexusa GS350, siedziałem nawet w Ferrari F430 i żaden z nich nie jest tak fajnie zaprojektowany i wykonany.

    A co myślicie o tym:
    http://allegro.pl/show_item.php?item=3706742414 obserwował ją ktoś, albo oglądał? trochę malowania... trzeba by to załatwić od razu, no i nie widzę dobrze co z tą maską jest nie tak... Jak to jest z zawieszeniem? Jest tak, że pada całe, czy te tuleje, o których wspomina sprzedający, amortyzatory, czy co tam jeszcze- podpowie ktoś?

    To prawda, leci z ceny- ten JTS przedwczoraj stał za 13k.- też na niego patrzyłem, ale nie podoba mi się przód po fl.
    Ostatnio edytowane przez Tytus9 ; 23-11-2013 o 17:53

  6. #16
    Użytkownik Romeo Avatar fajf
    Dołączył
    04 2012
    Mieszka w
    Kalisz
    Auto
    AR Spider 2.0TS `97 Hardtop
    Postów
    527

    Domyślnie

    Maska jest pęknięta od strony kierowcy zaraz za oczkami, klejenie jej czy spawanie zazwyczaj przynosi średnie rezultaty więc raczej wymiana i malowanie razem z bokiem więc do ceny dolicz już ze 2 tysiaki.
    w zawieszeniu padają głownie tuleje więc jesli były wymienione to na jakiś czas będzie spokój,
    poza tym auto jest w fajnym kolorze i z rzadkim środkiem red style rewelacja jak dla mnie

  7. #17
    Użytkownik Romeo Avatar Tytus9
    Dołączył
    11 2013
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa Romeo Gtv
    Postów
    701

    Domyślnie

    Zgadzam się, dla mnie też kolor jest bardzo atrakcyjny. Nie jest aż tak fajny jak Ferrari Roso, które ma Cuma_Borek, ale z kolei będzie fajniej kontrastował z czerwoną tapicerką.

    Zastanawia mnie jak to się stało, że ta maska pękła. Łatwo można powiedzieć, że auto miało przygodę w przeszłości, nie wiem co mu się stało, mi to nie przeszkadza. Jakieś hipotezy? Normalnie, w aucie podczas stłuczki maska nie powinna się zgiąć? Był mocno gięty i pękło w trakcie klepania?

    Chyba zadzwonię do tego typa- jakieś sugestie o co go wypytać? Sam wpadłem tylko na to, że zapytam jak pozostałe części zawieszenia, o elektrykę, chciałbym też zapytać o silnik, co u niego- zagadnąć po prostu jak pracuje?

  8. #18
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Wedżi
    Dołączył
    01 2013
    Mieszka w
    Włocławek
    Auto
    Alfa Romeo GT
    Postów
    376

    Domyślnie

    Maska mogła pęknąć nawet przez niską temperaturę. Sam mam pękniętą na wysokości Scudetto i pękła, bo poprzedni właściciel za mocno trzasnął przy zamykanie podczas zimy, gdy maska była oblodzona.

    To auto z linku wymaga dużej kosmetyki, nie sądzę, abyś dał córce porysowany prezent Swoją drogą bardzo mi się nie podoba czerwona tapicerka (tzn. kokpit), fotele w tym kolorze są ok.
    24.05.2013-05.05.2015 Alfa Romeo Gtv 2.0 Twin Spark
    09.05.2015-20.09.2016 Alfa Romeo GT 2.0 JTS
    21.09.2016- Alfa Romeo 156 SW '02 2.4 @ 180PS+
    13.04.2021 - Alfa Romeo Giulietta Sportiva 2.0 jtdm 150@208PS

  9. #19
    Użytkownik Alfa i Omega
    Dołączył
    06 2011
    Mieszka w
    Wielkopolska
    Auto
    Od 1998 164 v6 , GT JTD 2004.Volvo V70 2007
    Postów
    422

    Domyślnie

    Normalnie, w aucie podczas stłuczki maska nie powinna się zgiąć? Był mocno gięty i pękło w trakcie klepania?

    Read more: http://www.forum.alfaholicy.org/gtv_...#ixzz2lV0nRoCQ.Maska w Gtv jest z tworzywa sztucznego(nie wygina sie tylko peka)

  10. #20
    Użytkownik Znawca Avatar supa_adam
    Dołączył
    12 2012
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Gtv Sport Limited Edition 2002, 156 SW 2.4 JTDm, GT 3.2
    Postów
    1,419

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tytus9 Zobacz post
    Na dodatek Gtv ma naprawdę piękne wnętrze, to nie lizusostwo, czy co tam, ale nie znam samochodu, który w środku wyglądałby lepiej a to jednak w środku spędzamy większość czasu dzielonego z naszym autem, a co za tym idzie znaczną część życia. Krewny ma Mercedesa E nówkę sztukę, ojciec chrzestny 3 letniego lexusa GS350, siedziałem nawet w Ferrari F430 i żaden z nich nie jest tak fajnie zaprojektowany i wykonany.
    Z tym Ferrari to poleciałeś Jednak muszę przyznać, że imho GTV jest samochodem klasy, nazwijmy to, premium. Obcując z nim, będąc świadomym wyposażenia i zastosowanych rozwiązań, zawsze sobie myślę; "Jakim cudem to coś czym jadę, kosztuje teraz mniej niż 10k zł?" Rewelacja.

Podobne wątki

  1. alfowe rozterki
    Utworzone przez marcin dobosz w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 22-09-2010, 12:29
  2. likwidacja szkody - rozterki&pytania
    Utworzone przez adasco w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 27-01-2009, 23:41

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory