Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 29

Temat: Premiera MiTo w TVN Turbo

  1. #11
    AR_33
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał csscss
    Ale silnik 1.4 78km. mogli sobie darować.
    Włąśnie zaciągnołem języka na ten temat i sprawa ma się następująco:
    Włosi wypuścili MiTo z tak małą ilością koni ze względu na przepisy które obowiązują we Włoszech. Kierowca który zdał świerzo prawo jazdy nie może mieć samochodu o mocy większej nież 80 Km
    Ta wersja MiTo we włoszech będzie się nazywała Junior

  2. #12
    Administrator weteran Romeo Avatar ozzy
    Dołączył
    12 2007
    Mieszka w
    Opole
    Auto
    Ford Mondeo MK3 2.0 DuraTec Ghia Kombi
    Postów
    915

    Domyślnie

    Cytat Napisał Spirit
    Alfa w końcu odchodzi od awaryjności ale jeszcze zajmie jej to trochę czasu, i powiedzieli też że Alfa w najbliższych latach (tutaj właśnie nie pamiętam ile) chce sprzedać więcej aut niż w ostatnich 10 latach. Z jednej strony fajnie, ale z drugiej jeżeli marka stanie się popularna to zaczną jeździć nią mniej intelektualni kierowcy którzy przesiądą się z innych marek czyt. pancerwagonów
    Z Twojej wypowiedzi wniosek jest następujący:
    1. Teraz Alfami jeżdżą intelektualni kierowcy, ponieważ Alfy są awaryjne (sprzeczność).
    2. W przyszłości Alfami zaczną jeździć mniej intelektualni, ponieważ auta te przestaną się psuć.

    <haha> <haha>
    Jest: Outlander II, 2.0MIVEC, CVT, 2WD, Lift
    Były: Mitsubishi Lancer Sportback CYxA 1.8; Ford Mondeo MK3 2.0 DuraTec Ghia; Alfa Romeo 156 2.0 T.S. Selespeed; Alfa Romeo 166 3.0 V6 SporTronic; Honda Civic 1.4i EJ9; Fiat 126p 650.

  3. #13
    AR_33
    Gość

    Domyślnie

    Tutaj macie tekst z premiery Mito:

    http://motoryzacja.interia.pl/wiadom...ysiecy,1139335,

    Dodam tylko że testującym był jeden z członków IK@Ra

  4. #14
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    06 2008
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    AR GT JTS 2004
    Postów
    1,607

    Domyślnie

    Wiesz AR_33 tak myślałam,że zamknięsz ten wątek. Nie chodzi o to, że nie czytam uważnie, bo czytam. Specjalnie stworzyłam nowy temat - bo dla tych, którzy chcą się zapoznać z danymi technicznymi i cenami MiTo może to być interesujace. Nie chodziło o samą premierę, ale o nieficjalnie robione zdjecia zwykłym aparatem oraz dane, na których temat jak dotąd wszyscy gdybają. Chciałam to wyróznić. Co zresztą napisałam... Z drugiej strony cel osiągnęłam - kto będzie chciał to sobie do tych danych dotrze w prosty sposób.

    Ale wracając do tematu - MiTo będzie w Polsce na początku wrzesnia br - przynajmniej w Warszawie. Co myślicie o tych 8s do 100km w wersji 1,4 distinvtive? I czy spalania troszkę nie naciągnęłi?

    Pozdrawiam

  5. #15
    ViP Znawca Avatar Rigidigi
    Dołączył
    04 2006
    Mieszka w
    SB oraz WX..Y
    Auto
    166 Q2 2.5 V6, była 145 1.6TS, była 147 1.6TS
    Postów
    1,108

    Domyślnie

    Cytat Napisał Spirit
    i powiedzieli też że Alfa w najbliższych latach (tutaj właśnie nie pamiętam ile) chce sprzedać więcej aut niż w ostatnich 10 latach.
    Pomieszałeś.

    Powiedziane zostało, że Alfa ma plany aby w ciągu najbliższych 3 lat wypuścić więcej nowych modeli, niż to miało miejsce przez ostatnie 10 lat.

    Pewno liczą na to, że spowoduje to też wzrost sprzedaży, ale sens wypowiedzi był nieco inny.


    A zwróciliście uwagę, na zdjęciach od przodu, jak mała jest powierzchnia na umieszczenie tablicy rejestracyjnej..

  6. #16
    AR_33
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Majka
    Wiesz AR_33 tak myślałam,że zamknięsz ten wątek. Nie chodzi o to, że nie czytam uważnie, bo czytam. Specjalnie stworzyłam nowy temat - bo dla tych, którzy chcą się zapoznać z danymi technicznymi i cenami MiTo może to być interesujace. Nie chodziło o samą premierę, ale o nieficjalnie robione zdjecia zwykłym aparatem oraz dane, na których temat jak dotąd wszyscy gdybają. Chciałam to wyróznić. Co zresztą napisałam... Z drugiej strony cel osiągnęłam - kto będzie chciał to sobie do tych danych dotrze w prosty sposób.
    Cieszę się, że wszyscy są zadowoleni :wink:

    Cytat Napisał Majka
    Ale wracając do tematu - MiTo będzie w Polsce na początku wrzesnia br - przynajmniej w Warszawie
    W Poznaniu będzie na początku sierpnia i mogę się pochwalić, że będę miał możliwość przetestowania MiTo z silnikiem 1.4 Turbo ( mam nadzieję że na Torze ) :twisted:

  7. #17
    Spirit
    Gość

    Domyślnie

    Co do zdjęć Majki i z tego co widać na filmach odnośnie MiTo to moje zdanie jest takie:

    +jak zwykle piękna stylistyka
    +piękne felgi
    +fajne fotele
    +silnik Turbo :twisted:
    +ładne wnętrze
    +w końcu pojawiła się mobilna popielniczka w miejsce której pewnie można wsadzić kubek z napojem bo tego trochę brakuje w innych modelach

    Teraz in -:

    -za bardzo upodabnia się Alfa do Fiata, a powinno być właśnie odwrotnie a najlepiej w ogóle
    -trochę mały bagażnik no ale w tej klasie czego się więcej spodziewać
    -wnętrze może i ładne ale zrobione chyba z nie najlepszych plastików (ale wnioskuję to tylko po tym co widzę na zdjęciu, na realu może to się lepiej prezentować)

    Z minusów to chyba wszystko, ale co to są te minusy, w końcu to Alfa i ważne są plusy a reszta gdzieś tam daleko w tyle

  8. #18
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    06 2008
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    AR GT JTS 2004
    Postów
    1,607

    Domyślnie

    Cytat Napisał AR_33
    W Poznaniu będzie na początku sierpnia i mogę się pochwalić, że będę miał możliwość przetestowania MiTo z silnikiem 1.4 Turbo ( mam nadzieję że na Torze )
    I znowu masz lepiej

    Czy to jakaś komercyjna impreza? Czy tylko dla VIP-ów? Może można wpaść do Poznania zobaczyć MiTo? Mamy taką ładną trasę z Łodzi do Poznania, że chetnie bym podjechała. W Łodzi MiTo pewnie w ogóle nie będzie, chyba, że ktoś z nas ją zamówi? W

    Jeśli nie ma takiej opcji to zamieść potem jakiś komentarz, zdjecia, etc. Ciekawi mnie te 8s - przy tej masie to autko musi "fruwać". No i za tę cenę trudno kupić coś z podobnymi osiągami, chyba?

    Pozdrawiam

  9. #19
    AR_33
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Majka
    I znowu masz lepiej
    W Poznaniu mamy POL CAR który jeszcze pare lat temu był głównym przedstawicielem na Polskę Fiata, Alfy i Lancii.
    Teraz już tego nie ma, ale nadal są traktowani przez Włochów w sposób szczególny.

    Co do imprezy to jeszcze nie wiem jaka będzie jej formuła.

    Zeszłego roku późną jesienią na imprezie ABJ Alfistów można było pośmigać 100 konną 500 i muszę powiedzieć, że byłem w ciężkim szoku jak ten mały samochodzik zachowuje się na torze :shock:
    Dla tego teraz nie mogę się doczekać jazdy 150 konnym MiTo :twisted:

  10. #20
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar Olaf3276
    Dołączył
    03 2008
    Mieszka w
    Legnica
    Auto
    145 1.6 TS a jednak jest dalej :), g 1.4 MA
    Postów
    286

    Domyślnie

    Jeśli ktos by teraz był we Włoszech to moze tam szybciej MiTo wejdzie do sprzedazy i moznaby je było już na zywo zobacztć, choć bez mozliwości jazdy próbnej.
    145 1.6TS a jednak dalej jest
    AR G. 1.4 MA

Podobne wątki

  1. [MiTo] Stukający hydrozawór alfa mito 1.4 multiair turbo 135km
    Utworzone przez Grzesiek26 w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 10-04-2015, 10:51
  2. [MiTo] 1.4 MultiAir 77KW - montaż turbo czy SWAP silnika?
    Utworzone przez Edluk w dziale Tuning mechaniczny
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 27-08-2014, 06:02
  3. [MiTo] Blokada Koła ALFA MITO 1.4 TURBO
    Utworzone przez bartekauto w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 05-12-2013, 09:50
  4. MiTo 1.4 Turbo 155 KM. Wygląda na dzika...
    Utworzone przez Comte w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 14-08-2012, 21:18

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory