Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Temat: AR 147 do 11tyś?

  1. #11
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    01 2016
    Auto
    ALFA 147
    Postów
    11

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20160807_130249_BURST002 (1).jpg
Wyświetleń:	3
Rozmiar:	130.8 KB
ID:	207426

    Sam już nie wiem może kolor brzydki he he,

    nie mam doświadczenia w sprzedawaniu samochodów, miałem na oku inny samochód i myslałem że szybko sprzedam szybko kupię , (ja nie sprzedałem a tamtego już nie ma), cene miałem 10 000, a podczas oględzin schodziłem do 9500 ,

    jak pokazywałem rachunki z wymian na ponad 2 tyś to ludzie patrzyli na mnie jak na kosmitę ogólnie ich to nie obchodziło, powymieniane to powymieniane nie ma to znaczenia, a jak jeden gosciu podobno fan alfa romeo zobaczył rachunek za wahaczze trw na 1250 zł to mi wyliczył że takie wahacze kupuje się za 50 zł za szt a nie 200 , 300 jak ja kupiłem.

    szkoda gadać

  2. #12
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar NovemberYankee
    Dołączył
    06 2016
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Kia Soul 1.6
    Postów
    16

    Domyślnie

    Cytat Napisał maxwell Zobacz post
    Trzeba było wystawić za 12 i dostałbyś oferty za 10..
    Albo nie inwestować w samochód i potem narzekać jakie te Alfy beznadziejne i awaryjne Niestety polski rynek ma taką specyfikę, ludzie nie docenią czy auto jest doinwestowane czy nie... możesz wystawić nawet najlepszy egzemplarz za trochę więcej niż średnia cena wszystkich zajeżdżonych i bitych egzemplarzy z cofanym blatem, a Janusz i tak zadzwoni i już na samym początku będzie negocjował cenę bo "Panie no ładna fura, ale wszystkie inne to ino tańsze są!".

  3. #13
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    05 2016
    Mieszka w
    Busko Zdrój
    Auto
    ---
    Postów
    388

    Domyślnie

    Cytat Napisał madmax6661 Zobacz post
    jak pokazywałem rachunki z wymian na ponad 2 tyś to ludzie patrzyli na mnie jak na kosmitę ogólnie ich to nie obchodziło, powymieniane to powymieniane nie ma to znaczenia, a jak jeden gosciu podobno fan alfa romeo zobaczył rachunek za wahaczze trw na 1250 zł to mi wyliczył że takie wahacze kupuje się za 50 zł za szt a nie 200 , 300 jak ja kupiłem.
    Poprzeglądaj ogłoszenia, skonstruuj lepiej jego treść, zobacz w jakich cenach chodzą te roczniki i jak puścisz ją za trochę wyższą cenę, to na pewno nie dostaniesz takich niedorzecznych ofert.

    Wracając do tematu,
    po kilku miesiącach przeglądania ogłoszeń, kolego eM89, mogę Ci powiedzieć, że w tym budżecie musisz pójść na kompromis.
    Chcesz dobre wyposażenie, może warto zrezygnować ze skóry czy wielofunkcyjnej kierownicy, ale kupić bardziej pewny egzemplarz.
    Ktoś tu kiedyś na forum opisywał swoją wersję która jest nawet bez klimatyzacji automatycznej i był bardzo zadowolony, warto najpierw zdecydować czego się oczekuje od samochodu, a później szukać odpowiednich ogłoszeń.

  4. #14
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    08 2016
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    AR 147
    Postów
    13

    Domyślnie

    Sprzedający chce jak najwięcej,kupujący targuje ile się da. Jak tak dalej pójdzie to ja nigdy tego auta nie kupię. Jutro jadę oglądnąć 147 (podejscie nr3) i zobaczymy co to będzie.

    - - - Updated - - -

    Tylko że ja nie oczekuję wyposażenia ze skórą. Napisałem że chciałbym z wyposażeniem distictive ,ale to nie wyznacznik. Gorsze rodzaje wyposażenia również wchodzą w gre.

  5. #15
    Użytkownik Świeżak Avatar Espressivo
    Dołączył
    04 2012
    Mieszka w
    Lubin, Dolnyśląsk
    Auto
    Była: Lancia Kappa ;AR147; Fiat Bravo II; Jest: 156 2.5V6 i 159 2.4
    Postów
    138

    Domyślnie

    Ja niecały rok temu wyceniłem swoją 147 jtd 2005r. czarnego polifta 5d lakier oryginalny ale słaby wypas za 12k i tyle dostałem - tylko, że autko sprzedało się w rodzinie.
    Myślę, że można szukać 147 w tym budżecie co pytanie w temacie postu ale trzeba na spokojnie i oczy szeroko otwarte ;-)

  6. #16
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    05 2016
    Mieszka w
    Busko Zdrój
    Auto
    ---
    Postów
    388

    Domyślnie

    Widzisz Espressivo, masz 100% racji, w tych pieniądzach trzeba być wyczulonym.

    Miesiąc temu oglądałem pewną czarną 147jtd, też 2005r, też czarny, tylko 3d i wersja Distinctive.
    Na zdjęciach wyglądało całkiem ok. Z racji że miałem kilkanaście kilometrów to pojechaliśmy w ciemno.
    Na miejscu okazało się, że akumulator, koło dwumasowe, rozrząd, wszystkie poduszki do wymiany + poprawki lakiernicze i prawdopodobnie trzeba było sprawdzić maglownicę.
    Pułap z jakiego chciałem zacząć jakiekolwiek negocjacje grubo odbiegał od minimalnej kwoty wymaganej przez sprzedającego, więc odpuściłem.

  7. #17
    Użytkownik Dwusuwowiec
    Dołączył
    08 2014
    Mieszka w
    Jarocin, Poznan
    Auto
    Alfa 147 1.9 jtdm 16v 150km fl, Alfa Giulietta 2016 1.4 M-Air.
    Postów
    107

    Domyślnie

    Swoją 147 kupowałem w 2013 r. Dałem za nią 20 000 zł z pewnym przebiegiem 48 000 km. W ciągu 3 lat wymieniłem tylko rzeczy eksploatacyjne typu rozrząd, filtry, dwa wachacze oraz amortyzatory bo były już słabsze plus kastracja ekologii. Patrząc na osobę, która chce kupić Alfę 147 za 11 000 zł. Pewnie się da ale trzeba mieć kasę na zawieszenie koło 2000 zł plus rozrząd i filtry 1000 zł plus jakieś 2000 zł na ewentualne padnięte sprzęgło, dwumase itp. Jeżeli te warunki są spełnione a kupujący nie kupi przysłowiowego trupa to będzie się cieszył moim zdaniem porządnym i bezpiecznym samochodem. Wtedy warto szukać nawet za 11 000. Pozdrawiam.

Podobne wątki

  1. Alfa 156 z wołowa za 11tyś.
    Utworzone przez Velek3 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 05-11-2012, 14:40

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory