Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Nie zaczytuje kontaktów z książki telefonicznej/Android

  1. #1
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    09 2021
    Auto
    Giulia 2.0 Super
    Postów
    2

    Domyślnie Nie zaczytuje kontaktów z książki telefonicznej/Android

    Cześć,
    to mój pierwszy post tutaj, starałem się przegrzebać forum ale nie znalazłem podobnego problemu i generalnie jest to pierdoła ale denerwująca. Samochód Giulia 2.0 Super, 2017, Polska. Zmieniłem telefon (Samsung s20), sparowałem bez problemu z samochodem(Bluetooth), kontakty się zaimportowały. Nie pamiętam z jakiego powodu ale musiałem anulować powiązanie z samochodem i sparować urządzenia ponownie (zdarzenia dzieliło kilka dni) - tym razem kontakty się nie zaimportowały. Co ciekawe SMS'y są, połączenia są widoczne w aucie, wyświetlają się po prostu same numery telefonów bez Imion i Nazwisk. Telefon ma aktualny soft, żadnych rootów etc. Samochód nie ma Android Auto. Próbowałem już kasowania połączenia między urządzeniami, zmiany ustawień w telefonie (uprawnienia bluetooth), w samochodzie - nic nie pomaga, na stronie z książką telefoniczną w aucie po prostu kręci się kółeczko i tyle w temacie. Sparowałem inny telefon dla sprawdzenia - nie ma problemu, wszystko chodzi idealnie. kontakty są. Przywracałem ustawienia auta do fabrycznych - nic. W akcie desperacji odpiąłem akumulator na minutę licząc naiwnie że Alfa zapomni ale nie wywaliła taką choinkę że prawie dostałem zawału ale telefon zapamiętała. Co ciekawe po usunięciu urządzenia z auta po ponownym sparowaniu Alfa pamięta go bo od razu taguje jako domyślny/priorytetowy. Szukałem rozwiązania w przeróżnych miejscach w tym "zagramanicą" ale nie mogę znaleźć żadnego rozwiązania odpowiadającego mojemu problemowi. Może ma ktoś jakiś pomysł jak permanentnie ten telefon usunąć z pamięci auta. Z góry dzięki za pomoc.

  2. #2
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfy Romeo MiTo; Alfa Romeo 159sw; Alfa Romeo Gulia Super
    Postów
    1,289

    Domyślnie

    Czy masz instrukcję Giulia - conect tam opisana jest procedura usuwania. Na prv podaj Swój adres mail - prześlę.

  3. #3
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    09 2021
    Auto
    Giulia 2.0 Super
    Postów
    2

    Domyślnie

    Dzięki za instrukcję, walka trwa nadal, przyczyna chyba została zlokalizowana. W służbowym pojeździe z grupy VAG jest Android Auto, z którym nieopatrznie skundliłem swój telefon po kabelku rzucał mi błędami cały zeszły tydzień, były non stop problemy z połączeniem się, też nie czytał danych z telefonu ale na to nie zwróciłem uwagi, dopiero jak teraz podłączam do komputera po usb telefon zaczął rzucać podobnymi komunikatami. Będę robił factory reset telefonu - oby pomogło. Dam znać dla potomnych.

  4. #4
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    07 2017
    Auto
    Alfa Romeo ;)
    Postów
    644

    Domyślnie

    Sprawdź jaki masz firmware w samochodzie i poszukaj na forum informacji na ten temat. Pierwsze wersje firmware miały problemy z wyświetlaniem kontaktów z niektórych telefonów.

Podobne wątki

  1. Iphone - Problem z brakiem synchronizacji Kontaktów
    Utworzone przez mixilium w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 31-08-2020, 18:36
  2. [159] B&M kiepska jakos glosu podczas rozmowy telefonicznej
    Utworzone przez mianera w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 19-07-2012, 08:27
  3. [Giulietta] Blue&Me a wyświetlanie kontaktów na komputerze pokładowym
    Utworzone przez barnio w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 04-08-2011, 11:38
  4. Książki o układach wtryskowych AR 164 i 33
    Utworzone przez kasztelan w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 07-09-2010, 09:34

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory