Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 26

Temat: Blue&Me - USB muzyka

  1. #11
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    04 2021
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta
    Postów
    13

    Domyślnie

    Cytat Napisał MikeCZ Zobacz post
    Spróbowałbym jeszcze z normalnym pendriwem, czy z niego będzie odtwarzał muzykę (format na FAT32 i jakiś nie za olbrzymi, do testu coś do 8GB pojemności).
    Bo o ile pika przy podłączeniu to jakieś połączenie tam jest. To że nie ładuje jeszcze nie tyle znaczy, bo ogólnie tam jest dość mały prąd i dzisiejsze komórki mogą wogóle nie uważać to za ładowanie Na dodatek piszesz "różne telefony" - wszystkie to iPhony? Bo Android wogóle nie jest wspierany (nie będzie działał).
    Tak, wszystkie to był IPhone, xr, 11 i 8. Trzy kable testowane. W przeciągu dwóch godzin sprawdzę jak sytuacja wyglada z pendrive i dam odpowiedź

  2. #12
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    04 2021
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta
    Postów
    13

    Domyślnie

    Cytat Napisał MikeCZ Zobacz post
    Spróbowałbym jeszcze z normalnym pendriwem, czy z niego będzie odtwarzał muzykę (format na FAT32 i jakiś nie za olbrzymi, do testu coś do 8GB pojemności).
    Bo o ile pika przy podłączeniu to jakieś połączenie tam jest. To że nie ładuje jeszcze nie tyle znaczy, bo ogólnie tam jest dość mały prąd i dzisiejsze komórki mogą wogóle nie uważać to za ładowanie Na dodatek piszesz "różne telefony" - wszystkie to iPhony? Bo Android wogóle nie jest wspierany (nie będzie działał).
    Cytat Napisał rafal_wpr Zobacz post
    Ja jeszcze mogę dodać że u mnie iPhone XS i iPhone 12 jest ładowany. Nie sprawdzałem tempa tego ładowania ale telefon to „dostrzega”.
    Pendrive działa, multimedia działają. Wiec najważniejsze pytanie tkwi do kolegi, który puszcza z telefonu. Masz muzykę zgrana przez iTunes ściągnięta i wgrana na telefon? Próbowałeś albo jakbyś mógł sprawdzić czy będzie działać przez jakiś program typu Spotify, SoundCloud albo nawet YT. Bo jestem ciekawy od czego to jest zależne

  3. #13
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    04 2021
    Mieszka w
    Pruszków
    Auto
    Alfą Romeo Giulietta 2.0 JTDm 170KM TCT 2012r.
    Postów
    14

    Domyślnie

    Sprawdzę wieczorem i dam znać. Ja używam „wbudowanej” aplikacji Muzyka. Utworów nie mam ściągniętych na telefon, szkoda mi miejsca, wszystko jest w chmurze.

  4. #14
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    04 2021
    Mieszka w
    Pruszków
    Auto
    Alfą Romeo Giulietta 2.0 JTDm 170KM TCT 2012r.
    Postów
    14

    Domyślnie

    Już jestem po testach. U mnie dźwięk na głośniki idzie z każdej aplikacji. Jak słucham muzyki w wbudowanej aplikacji i mam w tle Waze to słyszę komunikaty z nawigacji. Jak włączę YouTube to też dźwięk mam w głośnikach samochodu itd. Jedyne co zaobserwowałem to to że to idzie przez Blue&Me, tzn. pod przyciskiem Media na radiu mogę się przełączyć między AUX a Blue&Me. Może u Ciebie występuje jakiś problem z Blue&Me?

  5. #15
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    04 2021
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta
    Postów
    13

    Domyślnie

    Cytat Napisał rafal_wpr Zobacz post
    Już jestem po testach. U mnie dźwięk na głośniki idzie z każdej aplikacji. Jak słucham muzyki w wbudowanej aplikacji i mam w tle Waze to słyszę komunikaty z nawigacji. Jak włączę YouTube to też dźwięk mam w głośnikach samochodu itd. Jedyne co zaobserwowałem to to że to idzie przez Blue&Me, tzn. pod przyciskiem Media na radiu mogę się przełączyć między AUX a Blue&Me. Może u Ciebie występuje jakiś problem z Blue&Me?
    Telefon podłączany do blue&me mogę normalnie rozmawiać i działa. Pendrive tez działa. Tylko pytanie o jakim AUX mówisz, ja mówię o słuchaniu przez kabel lightning od iphona. Ja w samochodzie nie mam wejścia aux. A jak podłączę telefon to po wciśnięciu przycisku media wyskakuje „media is not available”. Dziwne to wszystko

  6. #16
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    04 2021
    Mieszka w
    Pruszków
    Auto
    Alfą Romeo Giulietta 2.0 JTDm 170KM TCT 2012r.
    Postów
    14

    Domyślnie

    Ja mam w schowku USB i AUX. Podpinam kabelek lightning pod USB i wszystko pięknie działa. Na radyjku mam napis Blue&Me media, piosenki mogę zmieniać z kierownicy, na radiu wyświetlają się tytuły piosenek.

  7. #17
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    04 2021
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta
    Postów
    13

    Domyślnie

    Zgrałem muzykę na telefon przez iTunes i niestety tez nic, tylko pendrive. Możliwe, że system nie jest zaktualizowany? Czekam na dalsze podpowiedzi, co może być przyczyna

  8. #18
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    04 2021
    Mieszka w
    Pruszków
    Auto
    Alfą Romeo Giulietta 2.0 JTDm 170KM TCT 2012r.
    Postów
    14

    Domyślnie

    Pewnie więcej użytkowników Giulietty korzysta z Androida i stąd tak mało pomysłów. Ja nie robiłem żadnej aktualizacji i u mnie działa. Może to kwestia jakiejś wersji radia lub wyposażenia? Jeżeli USB działa to raczej ciężko żeby to była wina jakiejś usterki.

  9. #19
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    04 2021
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta
    Postów
    13

    Domyślnie

    Cytat Napisał rafal_wpr Zobacz post
    Pewnie więcej użytkowników Giulietty korzysta z Androida i stąd tak mało pomysłów. Ja nie robiłem żadnej aktualizacji i u mnie działa. Może to kwestia jakiejś wersji radia lub wyposażenia? Jeżeli USB działa to raczej ciężko żeby to była wina jakiejś usterki.
    Wiesz co wyposażenie maksymalne jeżeli chodzi o dany rocznik. Dziwi mnie to, że pendrive działa a z telefonu nie. Wiec pytanie czy wina po stronie telefonu czy coś z tym wejściem USB, bo dźwięk podłączenia jest, ale nawet nie ładuje. A obstawiam, że wiedza w ASO będzie znikoma w tym temacie

  10. #20
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    04 2021
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta
    Postów
    13

    Domyślnie

    Cytat Napisał MikeCZ Zobacz post
    Spróbowałbym jeszcze z normalnym pendriwem, czy z niego będzie odtwarzał muzykę (format na FAT32 i jakiś nie za olbrzymi, do testu coś do 8GB pojemności).
    Bo o ile pika przy podłączeniu to jakieś połączenie tam jest. To że nie ładuje jeszcze nie tyle znaczy, bo ogólnie tam jest dość mały prąd i dzisiejsze komórki mogą wogóle nie uważać to za ładowanie Na dodatek piszesz "różne telefony" - wszystkie to iPhony? Bo Android wogóle nie jest wspierany (nie będzie działał).
    Na początku sprawdziłem pendrive tak jak prosiłeś, ale wgrałem jedną piosenkę. Teraz wgrałem ich z kilkadziesiąt, najpierw podzielone na foldery, to nie mogłem zmienić folderu ani piosenki. Później jak wgrałem wszystkie piosenki luźno, to leciała zapętlona jedna, w mediach nie mogłem w żaden sposób zmienić na inną, po odłączeniu pendrive i podłączeniu ponownie w ogóle nie wykrywa go mimo, że są na nim piosenki. Problem ze starym softem blue&me? Jest jakiś sposób na aktualizacje samemu bez udawania się do ASO?

Podobne wątki

  1. [159] Muzyka z USB B&M
    Utworzone przez Dany159SW w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 06-04-2019, 19:15
  2. Jakie żarówki? Bosch Xenon Silver vs Osram Cool Blue vs Philips Blue Vision?
    Utworzone przez dyymianek w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 12-01-2016, 15:11

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory