Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 123456789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 82

Temat: [159] Czy to jest drogie auto? Przymiarka do zakupu.

  1. #21
    Użytkownik Fachowiec Avatar Cubus00
    Dołączył
    02 2009
    Mieszka w
    Międzychód
    Auto
    byla Alfa Romeo 156 2.0 TS 1999 jest 159 2,4
    Postów
    2,577

    Domyślnie

    3. Po napisaniu 15 wypowiedzi w tematach technicznych oraz 15 dniach od rejestracji na forum, uzyskasz prawo do zakładania nowych tematów.
    to punkt regulaminu dla nowych czlonków forum passata,

  2. #22
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    05 2010
    Mieszka w
    Olsztyn
    Auto
    Alfa Romeo 156 2.5 V6 01'
    Postów
    97

    Domyślnie

    Myślę, że po lekturze tego wątku koledze już przeszła ochota na zakup Alfy.
    Rzeczywiście kilka lat temu można było jeszcze coś ciekawego tu wyszukać, teraz ciężko o to.
    Zepsuło się od kiedy Alfisti przestali się na drodze pozdrawiać.

  3. #23
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    03 2011
    Auto
    lexus is250
    Postów
    1,595

    Domyślnie

    dlaczego usunięto mój wpis komentujący chamskie odzywki obu właścicieli BMW pod moim adresem, natomiast ich chamskie odzywki zachowano? proszę o wyjasnienia.

  4. #24
    Użytkownik Dwusuwowiec
    Dołączył
    09 2013
    Mieszka w
    POZnan*
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 8v 120km, Focus mk2 1.6 tdci 90km
    Postów
    101

    Domyślnie

    Cytat Napisał Cubus00 Zobacz post
    3. Po napisaniu 15 wypowiedzi w tematach technicznych oraz 15 dniach od rejestracji na forum, uzyskasz prawo do zakładania nowych tematów.
    to punkt regulaminu dla nowych czlonków forum passata,
    ja tylko pragnę zauważyć, że tak jak sam napisałeś...jest to forum wieśwagena. Każde forum ma inne zasady...jeśli w regulaminie tego forum nie jest takie coś zabronione to też nie można komuś zabraniać. Rozumiem Twoją postawę w zupełności...mnie to też irytuje, ale cóż.

    Dla autora tematu
    Polecam temat http://www.forum.alfaholicy.org/159_...a_czy_nie.html
    Wszystko jest w nim zawarte...od pierdół po poważne sprawy.

    I Panowie...nie kłóćcie się. Jest to forum by ze sobą pisać i wzajemnie sobie pomagać, a nie psy na sobie wieszać (trochę dużo słów "sobie" się uzbierało...ale polonistą nie jestem).

    Zdrówka i szerokości dla Alf!

  5. #25
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    03 2011
    Auto
    lexus is250
    Postów
    1,595

    Domyślnie

    nadal nie wiem, czemu mod, pewnie koleś obu fanów BMW, zostawił ich chamskie posty a moją odpoiwedz usunął? Brak odwagi się przyznać panie modzie?

  6. #26
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar cassiel
    Dołączył
    09 2013
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa 156 SW FL 1.9 JTD 150 KM
    Postów
    466

    Domyślnie

    Cytat Napisał Cubus00 Zobacz post
    3. Po napisaniu 15 wypowiedzi w tematach technicznych oraz 15 dniach od rejestracji na forum, uzyskasz prawo do zakładania nowych tematów.
    to punkt regulaminu dla nowych czlonków forum passata,
    Bardzo mi się podoba, jestem za wprowadzeniem podobnego zapisu u nas na forum.

  7. #27
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    08 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Peugeot 407SW, EW10A
    Postów
    657

    Domyślnie

    Wiesz każdy kij ma dwa końce, z jednej strony ludzie nie będą zadawać prostych pytań, z drugiej jak ktoś będzie zdeterminowany to będzie pisał bzdety w różnych tematach żeby tylko przekroczyć próg.

  8. #28
    Użytkownik Fachowiec Avatar pampik
    Dołączył
    11 2010
    Mieszka w
    Tychy
    Auto
    była - AR 166 2.4 JTD / 159 1.9 JTDm 16V 07r - jest 159 2.4 210 :)
    Postów
    2,177

    Domyślnie

    Cytat Napisał A.Krystian Zobacz post
    A ty to TBI to wogóle masz dzieciaku bo jakoś mi się nie wydaje ?


    Co się tyczy 159 najtańsza w utrzymaniu powinna być 1.9/8V JTDM nie ma problemów z kolektorem.
    I na tym zdaniu powinieneś skończyć jakiekolwiek wywody. wyjaśniając - 8V nie ma problemów z kolektorem - 16 V ma.

  9. #29
    Użytkownik Dwusuwowiec
    Dołączył
    02 2012
    Auto
    może alfa 156
    Postów
    110

    Domyślnie

    Cytat Napisał KRS Zobacz post
    Zgadzam się, ze poziom jest coraz niższy. Przykładem twoje bluzgi i chamskie słowa,jak to: "dwie pierwsze osoby pierdolą głupoty".
    Poziom jest też coraz niższy, bo są na forum osoby, jak ty, nie potrafiące czytać ze zrozumieniem. Gdzie jak w tym wątku wylewam swoje żale? Doprawdy, wnioski zaskakujące.
    I po trzecie: poziom jest coraz niższy, bo nowym userom NIE CHCE SIĘ poświecić 10 minut na przeszukanie forum. Na temat 159, kosztów utrzymania, remontów, itd jest na naszym forum wiele postów i wątków, setki wpisów i wypowiedzi. Facetowi się jednak nie chce: zakłada kolejny wątek a my mamy kolejny raz pisać to samo.
    Minimum wysiłku, ale to widać za dużo. Dlatego pozwolilem sobie na kpiący wpis.
    po 1. Użytkownikiem forum jestem od 2012, roku a na forum spędziłem 2 dni, napisałem kilka (100 poztów). Takie fakty pozwalają wywnioskować iż nie jestem nowym userem a skoro zakładam taki temat to mam ku temu racjonalny powód.

    po 2. Wyraźnie napisałem iż szukam opinii osoby, która jeździ/jeździła Audi A4 B5 (może być passat) ponieważ chciałem mieć jakiś punkt odniesienia i opuinię osoby bezpośrednio związanej z takimi samochodami.

    po 3. Forum jest miejscem publicznym, na którym normalną rzeczą jest zadawanie pytań. Odpowiedzi "zlewające" są zbędnym nabijaniem postów. Zupełnie nie rozumiem poziomu agresji i zniesmaczenia niektórych osób.

    po 4. Kilka rad było na prawdę cennych.

    po 5. Jak szukałem 147 2 lata temu, ciągnąłem temat i otrzymywałem sensowne wypowiedzi.
    Ostatnio edytowane przez miksell ; 24-04-2014 o 19:23

  10. #30
    Użytkownik Alfa i Omega
    Dołączył
    08 2010
    Mieszka w
    Sosnowiec
    Auto
    Alfa 146 1.6 Boxer, GT 1.9 jtd
    Postów
    339

    Domyślnie

    Co Wy się tak czepiacie tego kolektora? Po kupnie samochodu każdy robi rozrząd- przy okazji dorzuca 500-600 zł na usunięcie klap i po sprawie. Problem nie wraca, samochód pracuje tak jak powinien.
    Czy po takim zabiegu koszty serwisowania są wyższe w 16V ? Jedyny plus 8V to duży wybór samochodów- nic poza tym. Jeździłem Bravo z tym silnikiem i bez Chipa to porażka- co dopiero w ciężkiej 159...

    Pozdr.

Podobne wątki

  1. Co to jest za auto
    Utworzone przez luk202 w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 27-09-2015, 19:19
  2. AR 156 TJS przymiarka do zakupu
    Utworzone przez przemek1126 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 09-05-2014, 16:47
  3. drogie paliwo
    Utworzone przez kerim80 w dziale 156
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 06-10-2011, 17:18
  4. I kto powiedział, ze utrzymanie AR jest drogie...
    Utworzone przez b.piotrus w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 21-01-2010, 18:16

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory