Strona 71 z 122 PierwszyPierwszy ... 21616263646566676869707172737475767778798081121 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 701 do 710 z 1219

Temat: Sprowadzenie z USA

  1. #701
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    08 2021
    Auto
    Giulia Quadrifoglio
    Postów
    71

    Domyślnie

    Jeśli się nie świecą zegary, nie ma podanego przebiegu znaczy, że akurat im się nie chciało podłączać? Czy może to być jakiś większy problem?

    Jak wygląda kwestia podłużnic? Są aluminiowe? Da się je prostować, czy trzeba wymieniać? Mam wylicytowane auto walnięte lekko w prawy narożnik, koło krzywe, więc wahacze, sanki, maglownica, podłużnica do wymiany? Czy jest szansa, że coś się ostanie?

  2. #702
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2022
    Auto
    Giulia
    Postów
    31

    Domyślnie

    Cytat Napisał andrzejek Zobacz post
    Jeśli się nie świecą zegary, nie ma podanego przebiegu znaczy, że akurat im się nie chciało podłączać? Czy może to być jakiś większy problem?

    Jak wygląda kwestia podłużnic? Są aluminiowe? Da się je prostować, czy trzeba wymieniać? Mam wylicytowane auto walnięte lekko w prawy narożnik, koło krzywe, więc wahacze, sanki, maglownica, podłużnica do wymiany? Czy jest szansa, że coś się ostanie?
    już tłumacze, klema pirotechniczna nie odcina calkowicie pradu, a jedynie odcina zapłon, chodzi o ew wyciek paliwa i zapalnie sie samochodu, pompa przestaje pracowac. Czyli prad bedzie, ale samochod nie zakreci. aluminiowych podluznic nie wyprostujesz, aluminium jest łamliwe, i nie da rady go calokowiecie wyciagnać, tak jak metal. Naciagając je, bedą pekały, nalezy je wymienić, jezeli sa wbite. Jak można licytować samochód , nie mając elementarnej podstawowej wiedzy na temat naprawy, oraz ew cene . To co masz uszkodzone, to sie dowiesz na miejscu, przy rozładunku samochodu, jeżeli nie kupiłes z ubezpieczalni samochód, to licz sie z tym iż one sa w 90% poprawiane, jezeli kupiełes z ubezpieczalni , to rzadko, ale zdarza się, że cos jest ukrytez , lub nie opiszą ich dobrze. Sprowadziłem juz kilkaset samochodów,róznych marek, i niestety stwierdzam że z roku na rok jest wiecej wałów. Są aukcje na których nie ma ani jedengo nie poprawianego samochodu. Najbezpieczniej jest na IAAI, copart juz zszedł na psy, ale cos zawsze mozna ciekawego kupić. Odnośnie lokalnych aukcji, to już roznie bywa.

  3. #703
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,481

    Domyślnie

    Cytat Napisał Szuman1981 Zobacz post
    już tłumacze, klema pirotechniczna nie odcina calkowicie pradu, a jedynie odcina zapłon, chodzi o ew wyciek paliwa i zapalnie sie samochodu, pompa przestaje pracowac. Czyli prad bedzie, ale samochod nie zakreci. aluminiowych podluznic nie wyprostujesz, aluminium jest łamliwe, i nie da rady go calokowiecie wyciagnać, tak jak metal. Naciagając je, bedą pekały, nalezy je wymienić, jezeli sa wbite. Jak można licytować samochód , nie mając elementarnej podstawowej wiedzy na temat naprawy, oraz ew cene . To co masz uszkodzone, to sie dowiesz na miejscu, przy rozładunku samochodu, jeżeli nie kupiłes z ubezpieczalni samochód, to licz sie z tym iż one sa w 90% poprawiane, jezeli kupiełes z ubezpieczalni , to rzadko, ale zdarza się, że cos jest ukrytez , lub nie opiszą ich dobrze. Sprowadziłem juz kilkaset samochodów,róznych marek, i niestety stwierdzam że z roku na rok jest wiecej wałów. Są aukcje na których nie ma ani jedengo nie poprawianego samochodu. Najbezpieczniej jest na IAAI, copart juz zszedł na psy, ale cos zawsze mozna ciekawego kupić. Odnośnie lokalnych aukcji, to już roznie bywa.
    i tak powstają mity- nie pisz proszę głupot na temat el konstrukcyjnych jak czegoś nie wiesz. Podłużnice są stalowe tylko kielichy to odlew aluminiowy.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał andrzejek Zobacz post
    Jeśli się nie świecą zegary, nie ma podanego przebiegu znaczy, że akurat im się nie chciało podłączać? Czy może to być jakiś większy problem?

    Jak wygląda kwestia podłużnic? Są aluminiowe? Da się je prostować, czy trzeba wymieniać? Mam wylicytowane auto walnięte lekko w prawy narożnik, koło krzywe, więc wahacze, sanki, maglownica, podłużnica do wymiany? Czy jest szansa, że coś się ostanie?
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kula.jpg
Wyświetleń:	37
Rozmiar:	7.8 KB
ID:	284023 tak odpowiem- przyjdzie to zobaczysz.

  4. #704
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2022
    Auto
    Giulia
    Postów
    31

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dareek Zobacz post
    i tak powstają mity- nie pisz proszę głupot na temat el konstrukcyjnych jak czegoś nie wiesz. Podłużnice są stalowe tylko kielichy to odlew aluminiowy.

    - - - Updated - - -



    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kula.jpg
Wyświetleń:	37
Rozmiar:	7.8 KB
ID:	284023 tak odpowiem- przyjdzie to zobaczysz.
    Czytamy ze zrozumieniem. W którym momencie mojej wypowiedzi, sugerowałem że Giulia ma aluminiowe podłużnice? Wypowiedz dotyczyła aluminiowych podłużnic, i ew elementów aluminiowych, nie wspomniałem nic o Giulii

  5. #705
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    11 2018
    Mieszka w
    BIALYSTOK
    Auto
    alfa romeo
    Postów
    1,526

    Domyślnie

    Cytat Napisał Szuman1981 Zobacz post
    Czytamy ze zrozumieniem. W którym momencie mojej wypowiedzi, sugerowałem że Giulia ma aluminiowe podłużnice? Wypowiedz dotyczyła aluminiowych podłużnic, i ew elementów aluminiowych, nie wspomniałem nic o Giulii
    Przeczytałem i ja aluminiowych podłużnic nie wyprostujesz. Chodziło ci o tzw sanki.

  6. #706
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,481

    Domyślnie

    Cytat Napisał Szuman1981 Zobacz post
    Czytamy ze zrozumieniem. W którym momencie mojej wypowiedzi, sugerowałem że Giulia ma aluminiowe podłużnice? Wypowiedz dotyczyła aluminiowych podłużnic, i ew elementów aluminiowych, nie wspomniałem nic o Giulii
    a na jakim forum jesteś i w jakiej zakładce piszesz? Mercedesa Syreny czy żuka? przyznaj się że palnąłeś głupotę a nie brniesz dalej.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał marekkoczta Zobacz post
    Przeczytałem i ja aluminiowych podłużnic nie wyprostujesz. Chodziło ci o tzw sanki.
    marku sanki zawieszenia i silnika to nie podłużnice - litości.

  7. #707
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2022
    Auto
    Giulia
    Postów
    31

    Domyślnie

    Rozumiem iż rozmawiamy tylko i wyłącznie o Alfie i tylko Alfie, nie ma tutaj ani jednej wzmianki o innych markach, a czlowiek tez pisał o Alfie nie wymieniając jej nazwy a może o innym samochodzie, a forum pomylił Rzeczywiscie nie idź dalej, kończmy to i czytajmy ze zrozumieniem. Bez odbioru

  8. #708
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    08 2021
    Auto
    Giulia Quadrifoglio
    Postów
    71

    Domyślnie

    Czyli podsumowując: podłużnice są stalowe i nie będzie z nimi większego problemu.

    Jeśli chodzi o odcięcie prądu to zdania ekspertów są podzielone.
    Cytat Napisał Dareek Zobacz post
    wynika z tego że Janusze z kawałka drutu robią zworkę na klemie aby atrakcyjniej wyglądało
    Cytat Napisał Szuman1981 Zobacz post
    klema pirotechniczna nie odcina calkowicie pradu, a jedynie odcina zapłon
    Jeśli ktoś ma jeszcze informacje z czego wynika brak prądu w wielu autach na aukcjach USA to zapraszam do dyskusji.

    Oba przednie pasy strzelają zawsze przy strzale poduszek? Tylne też?

  9. #709
    Użytkownik Świeżak Avatar Paszczak
    Dołączył
    03 2016
    Auto
    była Giulietta 1.4 120 KM 2012r, Giulia 2Q Ti Sport 2018r
    Postów
    133

    Domyślnie

    Czy jedynym portem do odprawy aut ze stanów jest Bremerhaven? W Hamburgu nie odprawiają? Pytam bo dostałem do zapłacenia rachunek za odprawę, w którym jest pozycja "CSC / DRAYAGE / DISCHARGING / HAMBURG" za jedyne 680 € Nie ukrywam, że trochę mnie to wk....ło. Całość z cłem i innymi opłatami to 2100€ więc nie wiem czy importer nie chce dorobić.
    Ostatnio edytowane przez Paszczak ; 08-06-2022 o 17:16

  10. #710
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2022
    Auto
    Giulia
    Postów
    31

    Domyślnie

    Cytat Napisał Paszczak Zobacz post
    Czy jedynym portem do odprawy aut ze stanów jest Bremerhaven? W Hamburgu nie odprawiają? Pytam bo dostałem do zapłacenia rachunek za odprawę, w którym jest pozycja "CSC / DRAYAGE / DISCHARGING / HAMBURG" za jedyne 680 € Nie ukrywam, że trochę mnie to wk....ło. Całość z cłem i innymi opłatami to 2100€ więc nie wiem czy importer nie chce dorobić.

    jaką miałeś kwote na fakturze za samochód?

Podobne wątki

  1. Sprowadzenie Alfy z Włoch
    Utworzone przez genero w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 31-08-2013, 21:57
  2. Sprowadzenie z zagranicy GT
    Utworzone przez lesseps w dziale GT
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 16-06-2013, 19:49
  3. Sprowadzenie Alfy GT z Niemiec
    Utworzone przez extremer206 w dziale GT
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 01-05-2012, 11:40
  4. Sprowadzenie Alfy z Niemiec
    Utworzone przez kasztelan w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 05-08-2011, 21:49
  5. Sprowadzenie samochodu (Włochy)
    Utworzone przez Kejter w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 15-03-2008, 15:28

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory