Strona 2 z 15 PierwszyPierwszy 123456789101112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 147

Temat: Alfa Romeo GT vs Brera

  1. #11
    Stanleyyy
    Gość

    Domyślnie

    Dzięki chłopaki za tak szybką odpowiedz i pomoc Powiem tak jeżeli chodzi o GT to tylko ta co podałem w linku ;D A Brera to szukam z silnikiem 2.4, dlaczego bo nie chce żeby mi dużo paliła bo 3.2 to wciąga jak smok a 2.2 też mało nie pali Kasę mam tak do 60 tys zł Czekam aż będzie na allegro jakaś brera z silnikiem 2.4 za mniej niż 60 tys ;D

  2. #12
    Użytkownik Ogier
    Dołączył
    01 2010
    Auto
    147
    Postów
    170

    Domyślnie

    Brera.

  3. #13
    clvegaz
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał turtil Zobacz post
    Brera.
    brera tylko pozostaje jeszcze jedno "ale" kupic sobie brere to jedno a utrzymac ja to driugie

  4. #14
    Użytkownik Ogier
    Dołączył
    01 2010
    Auto
    147
    Postów
    170

    Domyślnie

    No tak, ale koledze chodziło o moje konkretne zdanie, które auto bym ja na jego miejscu kupił, więc odpisałem, że Brerę. )))

  5. #15
    Stanleyyy
    Gość

    Domyślnie

    Chłopaki słyszeliście, że kończą produkcje GT ??? http://www.alfanews.pl/wp-content/up...hrysler_08.jpg

  6. #16
    Użytkownik Ogier
    Dołączył
    01 2010
    Auto
    147
    Postów
    170

    Domyślnie

    Cytat Napisał Stanleyyy Zobacz post
    Chłopaki słyszeliście, że kończą produkcje GT ???
    Tak, słyszeliśmy. Nawet ktoś założył temat o ile mnie pamięć nie myli. Na zakończenie produkcji chyba jakąś limitowaną edycję wypuszczą/wypuścili.

  7. #17
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Saint
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Warszawa (oryginalnie Szczecin)
    Auto
    Alfa GT 1,9 jtd
    Postów
    47

    Domyślnie

    Cytat Napisał Stanleyyy Zobacz post
    Chłopaki słyszeliście, że kończą produkcje GT ??? http://www.alfanews.pl/wp-content/up...hrysler_08.jpg
    Najpierw GT a potem Brery. Ciekam niecierpliwie na zapowiedzi ich następców
    Gdzieś w necie mignęła mi giulietta w wersji coupe, ale to chyba tylko symulacja.

    A odnosząc się do tematu wątku to co prawda Brery nie kupiłem wyłącznie ze względów budżetowych, ale teraz zakupu właśnie GT nie żałuję.

    Wydaje mi się, że powinieneś przejechać się obiema bellami i wybrać tę, która Ci się bardziej spodoba.

  8. #18
    clvegaz
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał turtil Zobacz post
    No tak, ale koledze chodziło o moje konkretne zdanie, które auto bym ja na jego miejscu kupił, więc odpisałem, że Brerę. )))
    a sorry nie chcialem Ciebie cytowac cos mi sie zle kliklo w moim poprzednim poscie i nie zauwazylem . a co do brery i gt to jednak brera to klasa wyzej niz gt

  9. #19
    Użytkownik Znawca Avatar pafka
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Jaworzyna Śląska
    Auto
    Alfa GT
    Postów
    1,550

    Domyślnie

    GT czy Brera? Wspaniała sprawa mieć taki dylemat
    Oba auta są przepiękne, i oba należą do tej bardzo wąskiej grupy aut, które uwielbiam.
    Całkiem niedawno sam stałem przed takim dylematem, ale problem rozwiązał się sam. Koniecznie chciałem auto z turbobenzyną - tak więc GT odpadła.
    Brera jest na pewno autem bardziej nowoczesnym, bezpieczniejszym, wnętrze jest wykonane z lepszych materiałów, rzadziej się ją widzi na drogach.
    GT jest bardziej praktyczna - z tyłu jest jednak zdecydowanie więcej miejsca, nie jest tak krzykliwa jak Brera - co dla wielu może być zaletą. GT z kolei to jednak prawdziwe coupe, a Brera trochę naciągane...
    Dopóki nie widziałem Brery, GT była dla mnie najpiękniejszą Alfą. Ale jak zobaczyłem Brerę, w kolorze "rosso alfa", to nie było już dla mnie piękniejszego auta

    W poniższym linku jest ciekawe porównanie GT i Brery pod tytułem "Kusicielki" - warto sobie przeczytać (plik pdf)
    http://www.freefilehosting.net/porwnanie-breravsgt

  10. #20
    Stanleyyy
    Gość

    Domyślnie

    Mistrzu ty masz zajebistą fure ;D 1.75 TBi ;D to moje marzenie dobrze lata i na dodatek mało pali ;D Ale niestety za droga ;D Ja mam budżet do 60 tys zł A na dodatek nie ma 1.75 ani jednej na allegro ;D

Podobne wątki

  1. [Brera]Alfa Romeo Brera 2.2JTS warto kupić?
    Utworzone przez leon w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 09-02-2014, 14:09
  2. Alfa Romeo Brera
    Utworzone przez Szwajcar w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 26-07-2010, 07:52

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory