Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Temat: ciezko wchodza biegi i nisko sprzeglo

  1. #11
    12345Arturro
    Gość

    Domyślnie

    bo kolego auto nie ma czasu stac u mnie, ono dziennie robi kilkadziesiat km conajmniej, teraz dzisiaj odmowilo posluszenstwa i jest kleska, nie naprawilem jeszcze
    w kazdym razie ojciec cos przy sprzeglerobil widze ze stoi wyzej prawie rowno z hamulcem juz, wiec tu mysle ze bedzie ok teraz kwestia lewarka zostala jeszcze bo dalej lata sobie luzno

  2. #12
    12345Arturro
    Gość

    Domyślnie

    no i sprawa wyglada tak

    pompke wyciagnalem chcialem kupic zamiennik ale nie bylo...wiec chcialem oryginal kupic ale nie zdazylem juz...no to coz.,...pozniej ojciec cos zrobil z ta starą nie wiem czy wyczyscil czy cos w kazdym razie zalozyl ją

    pozniej z odpowietrzeniem byl problem ale sie odpowietrzylo po trudach i ok jest , nawet pedal jest nie duzo nizej niz hamulca wiec wg mnie jest ok i duzo lzej chodzi niz przedtem


    teraz sprawa biegow otoz... wchodza wszystkie fajnie juz oprocz 5 i wstecznego bo ciezko wchodza i wychodza z nieznanych mi przyczyn, to ze ich nie bylo w ogole to jedno ciegno spadlo z zaczepu na skrzyni , zostalo zalozne mam nadzieje ze drugi raz nie spadnie


    no nic zoabczymy jak dlugo bedzie chodzic
    pozdro

  3. #13
    12345Arturro
    Gość

    Domyślnie

    wiem dlaczego wyskakuje z tej kulki na skrzyni-bo ktos juz tam majstrowal wczesniej przy tym i .... tam nie ma gumki juz na tym koleczku co wchodzi na galke przy skrzyni;/


    i co tu zrobic kupi samą koncowke linki zmiany biegow?

  4. #14
    zielony93
    Gość

    Domyślnie

    WItam, zdarzyl mi sie taki sam problem pierw ciezko wchodzil wsteczny pozniej jedynka i czasem bylo słychac zgrzyt przy wrzucie dwójki teraz nie wchodzi żaden bieg i widzę, ze sprzeglo do polowy jest jakby luzne. Padła skrzynia czy sprzęgło? Kolega miał podobnie w vectrze to jak sie pozniej okazalo zerwala sie linka sprzegla a w skrzyni byla dziura..


    Edit. Alfa postała ostygła i biegi zaczeły wchodzić lecz nadal ciężko. Dodam, że jakieś 1000km temu zapalila sie kontrolka check, gdzie był miedzy innymi jakiś błąd sprzęgła. Po usunieciu błędu kontrolka zapaliła się znowu ale od tam tej pory nie była pod kompem i zaczeło sie dziać co pisałem wcześniej.
    Ostatnio edytowane przez zielony93 ; 04-02-2013 o 20:41

  5. #15
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    10 2012
    Mieszka w
    ŁÓDŹ
    Auto
    LANCIA KAPPA 2,4 JTD, ALFA ROMEO 166 2,4 JTD
    Postów
    1,905

    Domyślnie

    Najprawdopodobniej zapowietrzone sprzęgło i do wymiany może być wysprzęglik lub pompa.
    -------
    Autosklep24 zaprasza na zakupy. Dla Forum rabat 10% na hasło "alfaholicy".

    W przypadku nagłej potrzeby rozmowy ze sprzedawcą
    proszę dzwonić 792 465-368


    <a href=http://autosklep24.pl target=_blank rel=nofollow>http://autosklep24.pl</a>

  6. #16
    zielony93
    Gość

    Domyślnie

    Tak jak kolega napisal okazalo sie, ze wyspżęglik chociaż mechanik stawiał na docisk

Podobne wątki

  1. Nie wchodza biegi
    Utworzone przez nietyx w dziale GT
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 05-06-2017, 20:57
  2. Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 25-10-2015, 19:31
  3. Problem z biegami, ciezko wchodza.
    Utworzone przez bombon300 w dziale 147
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 03-07-2012, 13:20
  4. Biegi nie wchodza 156 2.4 JTD 10V 99r
    Utworzone przez zzuukkoo w dziale 156
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 24-11-2011, 14:45
  5. Sprzeglo, problem z biegami - ciezko wchodza
    Utworzone przez tomasz19830519 w dziale 166
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 18-04-2011, 17:07

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory